1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Tamirteklif.com'dan Yedek Parçanızı Bulun
Tamirteklif.com'dan Yedek Parçanızı Bulun

Tamirteklif.com'dan Yedek Parçanızı Bulun

Sektörün bu kadar hızlı olmasından dolayı her geçen gün artan servis sayısı kaliteyi düşürmenin yanı sıra iyi servislerin de yeteri kadar dikkat çekip müşteri bulmasını da zorlaştırmaktadır.

A+A-

Otomobil sektörünün en hareketli olduğu ülkelerden birisi de Türkiye’dir. Özellikle ikinci el araç konusunda büyük bir pazara sahip olan ülkemizde araç alanlar kadar bu araçlara bakım – onarım yapan servisler de yer almaktadır. Sektörün bu kadar hızlı olmasından dolayı her geçen gün artan servis sayısı kaliteyi düşürmenin yanı sıra iyi servislerin de yeteri kadar dikkat çekip müşteri bulmasını da zorlaştırmaktadır.

Hem araç sahibinin kaliteli hizmet alması hem de araç servislerinin aha kolay müşteri bulması için kurulan Türkiye’nin ilk online oto sanayi sitesi Tamirteklif.com, hem araç sahibinin hem de oto servislerinin yanında olmaktadır.

Tamirteklif.com sitesi, araç sahiplerinin ve oto servislerinin üye olabileceği ve birbirlerini bulabilecekleri çok büyük bir hizmet sitesidir. Bu sitenin amacı, kaliteli hizmet isteyen araç sahipleri ve kaliteli hizmet veren servisleri buluşturmaktır.

Siteyi kullanmak için üye olmak gerekmektedir. İster araç sahibi ister servis olun, Tamirteklif.com sitesine üye olarak tüm avantajlarından yararlanabilirsiniz. Siteye üye olan araç sahipleri aracın fotoğrafı ve talep edilen ücreti belirttikten sonra siteye yükleyebilirler. Sitede yer alan bu bilgileri üye tüm servislerle paylaşan Tamirteklif.com sitesi, servislerden bu hizmet karşılığında talep edilecek ücret tekliflerini toplarlar. Elde edilen bu teklifler araç sahibi ile paylaşılır ve seçim yapması istenir.

Araç sahibi aynı hizmet için birbirinden farklı oto sitelerinin tekliflerini görme ve tercih yapma şansına sahip olur. Seçilen servis belirtildikten sonra site tarafından tüm servislere teklifin sonlandırıldığına dair bir mesaj gider ve kazanan servis açıklanır. Bu sayede hem araç sahibine kaliteli hizmet en uygun fiyata verilmiş olur hem de serviler çok daha kolay şekilde müşteri kazanır.

Tamirteklif.com sitesi, tüm bu hizmetleri otomobil konusunda sektörün en tecrübeli servisi olarak bilinen Otorapor desteği ile gerçekleştirmektedir. Eğer bir araç sahibiyseniz ve kısa sürede ne kaliteli hizmeti veren servisi bulmak ve bu işi uygun fiyata yaptırmak istiyorsanız, Tamirteklif.com sitesine hemen üye olabilirsiniz. Aynı şekilde kolay müşteri bulmak isteyen servisler de siteye üye olarak kısa sürede müşteri sayılarında artış sağlayabilirler.

 

Tamirteklif.com’ a ulaşmak için tıklayınız.

Bu haber toplam 1393 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT