1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Swarm İndir Android ve iOS İçin
Swarm İndir Android ve iOS İçin

Swarm İndir Android ve iOS İçin

A+A-

Takipte kalıp arkadaşlarınızla en çabuk şekilde buluşup, sohbetinize kaldığınız yerden Swarm uygulamasıyla devam edin.

Konum paylaşan swarm uygulaması sayesinde, dostlarınıza sürpriz yapıp bulundukları mekana gidin ve eğlenceye sizde ortak olun. Check-in yapmanın en hızlı hali şimdi kullanıcıların çok daha fazla eğlenceli bulacağı bir platformda. Foursquare tasarımı bu uygulama ile, arkadaşlarınla iletişim kurmak daha da kolay ve keyif verici olacak.

Hangi arkadaşın bulunduğun ortama daha yakın ise, hemen ona mesaj atıp buluş. İnternetin kullanıcılara sağladığı avantajlar ve fatura olayındaki yükü hafifletip, iletişimi çok daha ekonomik bir şekil de halledebiliyor oluşundan dolayı, ücretsiz bu tür uygulamalarla 7/24 mekan önemli olmadan irtibat halinde olmanın ayrıcalığını yaşayan kullanıcılar, bu yöntemi oldukça çok tercih ediyorlar.

Swarm uygulaması da bu konuda genç nesiller için, gerçektende ideal olan bir yöntem. Kontör yok, limit aşımı olursa diye endişe yok, swarm indirin ve dostlarınızın nerede olduğunu bilip, onlarla doyasıya mesajlaşın.

Sosyal bir uygulama olan ve son zamanlarda oldukça trend olan bu platformda, yeni mekanlarda keşfedebilirsiniz. Swarm uygulamasını indirmek için buraya tıklayabilirsiniz. Açılan site indirkey sitesinden versiyonu değiştirebilir, Android yada iOS için olanını indirebilirsiniz.

Facebook hesabınızla giriş yapabileceğiniz bu uygulamada,

  • Tam Burada 150metreden az
  • Birkaç Adım Ötede 1,5km
  • Yakındakiler 10km
  • Bölgede 40km
  • Çok Çok Uzakta Başka şehirde

Kategorilerinden kimin size ne kadar uzaklıkta olduğunu anlamanıza ve mekana olan mesafeyi algılamanıza yardımcı olur. Konum paylaşmasanız bile swarm, sistemde kayıtlı olan arkadaşlar arasında birbirine çok yakın olanlara, bildirim geliyor.

Bugün acaba nereye gitmiş olabileceğini sorgulamak yerine, ansızın karşısına çıkıp, onu şaşırtmak çok daha eğlenceli olacak.  Haydi hazırlanın arkadaşlarınızın yanına swarm indir ile gidin…

Bu haber toplam 1352 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT