1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Sürmene bıçakları artık Sarıyer'de
Sürmene bıçakları artık Sarıyer'de

Sürmene bıçakları artık Sarıyer'de

Kalitesiyle dünyaya ün salmış Sürbısa bıçakları artık Sarıyer'de.

A+A-

Keskinliği ve kalitesiyle Türkiye’nin önde gelen bıçak markası olan Sürbisa bıçakları, “Sürmene Bıçak Evi” adı altında Yeni Mahalle yolunda Sarıyer Hamamı karşısında hizmet vermeye başladı.

Açıldığı ilk günden itibaren Sarıyerlilerin ilgisinin sevindirici olduğunu belirten Engin Arslan, "Geçmişten gelen bu kültür ve ustalıkla beraber son sistem teknikler ve makineler kullanılarak yapılmaktadır. Bıçakçılık Sürmene’de bir yaşam tarzı, bir kendini ifade etme şeklinde oluşmuştur. Usta, bıçağı yaparken Karadeniz’in yaşam koşullarının gereği olan yani sert, dayanıklı, eğilmez, kırılmaz ve çok keskin olmak zorunluluğunu aynen ürüne yansıtmaktadır " dedi.

surbisa1.jpg

Sahte Sürbısa bıçaklarının piyasada gezmesine de değinen Arslan, "Müşterilerimiz Sürbısa bıçağı alırken sahte olup olmadığına öncelikle dikkat etmelidir. Üzerinde logo ve Sürbısa ibaresinin olmasına sonrada TSE damgası olup olmadığını kontrol etmesi yeterli olacaktır" dedi.

surbisa2.jpgTürk ve dünya mutfağı Sürbısa’yı tercih ediyor

Bıçakta kalite ve markanın tek adresi sürbısa olarak biliniyor. Özellikle Türk ve dünya mutfaklarında yaygın olarak kullanılan Sürbısa Bıçağı, paslanmayan çelik özel işlenerek üretiliyor. El emeğinin ön planda olduğu ve ince işlemler sonucunda üretilen bıçakların birçok çeşidi bulunuyor.

surbisa4.jpgGeniş bir ürün yelpazesi bulunuyor

Sürbısa’da sebze bıçağı, kasap bıçakları, mutfak bıçakları, meyve bıçakları, endüstriyel aşçı bıçakları, döner bıçakları, mutfak setleri ve satırlar olmak üzere geniş bir ürün yelpazesi bulunuyor.

Özel üretim av bıçağı

Meraklılarına özel el yapımı ürünler de “Sürmene Bıçak Evi”nde bulunuyor. Özellikle el yapımı av bıçağı ve özel çakılar da müşterilere sunuluyor.  Geyik boynuzundan ve özel çelikten üretilmiş av bıçaklarını bulabilirsiniz.

surbisa3.jpg

ORGANİK ÇAYLAR

“Sürmene Bıçak Evi”ne gitmişken yine Sürmene’de üretilen organik çay çeşitlerini de bulma imkânına sahipsiniz.  Karadeniz’deki doğal ortamında, doğal gübreyle, doğal kaynak suyuyla yetişen organik çayın müdavini olacaksınız.

Yenimahalle Cad. No:50 Sarıyer / İST
GSM: 0535 980 27 13

Bu haber toplam 7511 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT