1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Şükrü Genç'ten komik Schalke açıklaması
Şükrü Gençten komik Schalke açıklaması

Şükrü Genç'ten komik Schalke açıklaması

Başkanı Şükrü Genç çocuklarıyla beraber Almanya’da oynanan Schalke 04 - Galatasaray, Şampiyonlar Ligi Maçı’na gitmesiyle ilgili Sarıyer Manşet'e açıklama gönderdi.

A+A-

 

Başkan Genç avukatı Mebrure Genç aracılıyla gönderdiği açıklamada çocukları ve diğer arkadaşlarıyla Almanya’da tesadüfen karşılaştığını söyledi.  
 
Şükrü Genç’in tesadüfen karşılaştık açıklamasında şu ifadelere yer verildi: “Söz konusu haberin gerçek durumla hiçbir ilgisi bulunmamaktadır. Müvekkilim Galatasaray-Schalke maçı için Almanya ya gitmiş olduğu hususu doğrudur. Nitekim haberinizdeki resim de tesadüfen orada karşılaştığı takımımızın taraftarları çocukları ve aynı maç için orada bulunan arkadaşları ile birlikte çekilmiştir Resimde mevcut bulunan her bir kişi ayrı ayrı kendi ceplerinden masraflarını ödeyerek gitmişlerdir. Dolayısıyla bu yolculuk için haberinizde konu resimde mevcut hiç kimse buna müvekkilim ve çocukları dâhil olmak üzere Sarıyer Belediyesi bütçesinden tek bir kuruş kullanmamıştır. Belediyemiz çalışanlarının maaşları ile ilgili olarak çözümsüz bir sorun da bulunmamaktadır”

Bu haber toplam 3062 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT

2 Yorum