1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Şükrü Genç’in sözü bu muydu?
Şükrü Genç’in sözü bu muydu?

Şükrü Genç’in sözü bu muydu?

Sarıyer Belediyesi’nin balık satış tezgâhlarının üzerindeki tenteleri yenileyerek açılış yapması eleştiri konusu oldu.

A+A-

Sarıyer Belediyesi tarafından Merkez Cami önü ile Sarıyer Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü’nün yanındaki balık satış yerlerinde bazı düzenlemeler yapıldı. Tezgâhların üzerindeki tenteler yenilenerek üzerine “Sarıyer Belediyesi” yazıldı. Belediye Başkanı Şükrü Genç düzenlenen organizasyonda balık-ekmek dağıtarak, tentelerin açılışını yaptı.

Vatandaşlara balık ekmek dağıtan Belediye Başkanı Şükrü Genç, seçimden önce söz verdiği balıkçılar çarşısıyla ilgili konuşmaması eleştirilere neden oldu. Açılışta, balıkçılarla sohbet eden Şükrü Genç, “Ne probleminiz olursa bize iletin. Tüm problemlerinizi birlikte çözmekte kararlıyız. Yeter ki sokak aralarına çıkmayın ve çıkanlara izin vermeyin” dedi.

Bu muydu Şükrü Genç’in projesi?
Tentelerin açılışı Sarıyer’de vatandaşlar tarafından eleştiri konusu oldu. Seçimden önce Sarıyerlilere modern balıkçılar çarşısı sözü veren Şükrü Genç’in seçilmesinin üzerinden 2,5 yıl geçmesine rağmen bu sözünü tutmamasını ve tenteleri yeniledi diye açılış yapmasını eleştiren vatandaşlar, “2 direk bir çadır,  Şükrü Genç’in modern balıkçılar çarşısı projesi bu muydu? 2 yıl sonra balıkçılar çarşısını yaptım mı diyecek? Verdiği söz bu mu?” diye konuştular.

Bu haber toplam 627 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT

1 Yorum