1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Şükrü Genç'in oğlundan Mehmet Deniz'e şok sözler!
Şükrü Gençin oğlundan Mehmet Denize şok sözler!

Şükrü Genç'in oğlundan Mehmet Deniz'e şok sözler!

Şükrü Genç’in oğlu sosyal medya üzerinden İlçe Başkanı Mehmet Deniz ve CHP’lilere çok ağır sözler söyledi. Küfürlü sözlere CHP’liler tepki gösteriyor.

A+A-

Şükrü Genç’in oğlu sosyal medya üzerinden İlçe Başkanı Mehmet Deniz ve CHP’lilere çok ağır sözler söyledi.
Küfürlü sözlere CHP’liler tepki gösteriyor. 

CHP Sarıyer Belediye Başkan Adayı Şükrü Genç’in 5 yıl boyunca CHP Sarıyer ilçe örgütünü yok sayan tutumu sürekli tartışılırken, bu kez işin içine Şükrü Genç’in çocukları girdi.

Şükrü Genç’in oğlu Çağlar Genç sosyal medya üzerinden CHP Sarıyer İlçe Başkanı Mehmet Deniz ve ilçe örgütüne ağır sözler söyledi. Genç, twitter üzerinden üst üste, “Partisi seçimi kaybetsin diye elinden geleni yapan ilçe başkanı ve tayfası, CHP’yi ve Şükrü Genç’i yaralayamaz. Üç beş çakalla olmaz o iş” mesajlarını yayınladı.
 
cgic1.jpg
 
Şükrü Genç’in oğlunun bu mesajları CHP’de partililer arasında şok etkisi yarattı. Yıllarca CHP’ye emek vermiş partililer, “Babasının oğlu ne olacak. kimse CHP’ye hakaret edemez. İlçe Başkanına çakal diyen biri CHP’lilikten bahsedemez. Beş yıl boyunca partilileri yok saydılar, şimdi kendi menfaatlerine ters düşünce CHP’li mi oldular. Çağlar Genç önce Seba Sineması’nın nasıl yasallaştığını ve oradan aldığı çeklerin hesabını versin. Ondan sonra CHP ilçe başkanına laf etsin. Bu parti Şükrü Genç ve çocuklarının ekmek teknesi değildir” diye tepki gösterdiler.
 
kilicdar_tepe.jpg
Bu haber toplam 10824 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT

5 Yorum