1. HABERLER

  2. POLİTİKA

  3. Şükrü Genç’in dosyaları elimde
Şükrü Genç’in dosyaları elimde

Şükrü Genç’in dosyaları elimde

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç’e karşı sert muhalefetiyle bilinen AK Parti Meclis Üyesi Cemil Özbalta, belediye meclisi tatile girse de boş durmuyor.

A+A-

“Şükrü Genç’in tümdosyaları elimde” diyen Özbalta yeni dönemde çok ses getirecek gibi görünüyor.

Sarıyer Manşet'e konuşan Özbalta, “Ne konuşuyorsam hepsi belgelidir. Şimdiye kadar hep belgelerle konuştum, konuşmaya devam edeceğim. Sarıyerlilerin bilmediği tüm gerçekleri gün yüzüne çıkartmaya devam edeceğim. Şükrü Genç’in tüm dosyaları elimde bu dosyaları büyük titizlikle inceliyorum” dedi.

Özbalta, “Sayın başkan zor durumlarda ve içinden çıkılamaz durumda kaldığı zamanlarda AK Parti gurubunu hedef göstererek siz yalan söylüyorsunuz deyip artık işin içinden çıkamayacaktır. Öncelikle yalandan ve zandan Allaha sığınarak başladığımız sözlerimizi bizler hep belgelerimizle ortaya koyduk. Şükrü başkan iki buçuk yılda ne yaptıysa, neye imza attıysa ve en önemlisi gayrı resmi ne yaptıysa en yakınlarının bana ulaştırdığı belgeler dahil herşeyi hukukçularımla beraber inceliyorum. Sarıyer halkının bir kuruşluk menfaati bile zayi olmuşsa bunu özveri ile açıklamak boynumuzun borcu olmuştur. Sarıyer'de bundan böyle herkes kendi görevini yapacak. İktidar iktidarlığını, muhalefet muhalefetliğini yapacaktır. Ancak yalansız, hilesiz ve dolansız. İki buçuk yılda Sarıyer çok şey kaybetti. Bundan sonraki zamanlarda muhalefetimizle yanlış olan şeyleri düzelteceğiz ve belediye Sarıyer halkının menfaatina uygun davranana kadar yorulmadan çalışmalarımıza devam edeceğiz“ diyerek sözlerini tamamladı.

Bu haber toplam 655 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT