1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Şükrü Genç'i sarsacak belge!
Şükrü Gençi sarsacak belge!

Şükrü Genç'i sarsacak belge!

FSM ve Derbent'in riskli alan ilan edileceğinden haberi var mıymış, yok muymuş - İŞTE BELGESİ

A+A-

 

Sarıyer Manşet Gazetesi ne yazdıysa o. Hiçbir zaman belgesiz hareket etmedik. İBB Deprem Komisyonu’nda bulunan Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç’in hazırladığı rapor doğrultusunda Sarıyer’deki FSM ve Derbent Mahalleleri riskli alan kapsamına alındığını daha önce de yazmıştık. Şükrü Genç haberimizden sonra siyasi bir manevra ile yaptığı açıklamalarda, FSM ve Derbent’in Riskli Alan ilan edilmesinde hiçbir şekilde haberinin olmadığını söylemişti. Sarıyer Manşet hiçbir zaman belgesiz hareket etmediğini bir kez daha ortaya koyup, Genç’in imzasını nasıl inkâr ettiğini belgeleriyle ortaya çıkarttı.
 
AK Parti Meclis Üyesi Hüseyin Coşgun, 06 Ağustos 2012’de verdiği önerge ile Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç’e kentsel dönüşüm ile ilgili herhangi bir projesinin olup olmadığını sormuştu.

“Hiçbir şeyden haberim yok” deyip FSM ve Derbent’i kendi siyasi hesapları için yanlış yönlendiren Şükrü Genç, 10 Kasım 2012’de kendi imzasıyla AK Partili Coşgun’a, “İlçemiz sınırları dahilinde herhangi bir Kentsel Dönüşüm Alanı ilan edilmiş bölgemiz bulunmamakla birlikte Sarıyer İlçesi Geri Görünüm ve Etkilenme Bölgesi’nin tamamı; 6306 sayılı Afet Riski Altındaki Alanların Dönüştürülmesi Hakkındaki Kanunun 9. Maddesi (i) bendine göre “Afet Riski Altındaki Alan” kapsamı içine alınmıştır” şeklinde cevap vermiş. 

Hani haberiniz yoktu? 
Şimdi Şükrü Genç‘e 10 Kasım 2012’de yani yaklaşık 5 ay önce attığı imzayı ve AK Parti Meclis Üyesi Hüseyin Coşgun’a verdiği cevabı hatırlatıyor, Sarıyer halkına karşı samimi davranmasını diliyor ve Sarıyer Manşet’ten özür dilemesini bekliyoruz.   

İşte o belge
riskli_alan_belge.jpg
Bu haber toplam 5415 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT

4 Yorum