1. HABERLER

  2. POLİTİKA

  3. Şükrü Genç'i kıskandıracak fotoğraf!
Şükrü Gençi kıskandıracak fotoğraf!

Şükrü Genç'i kıskandıracak fotoğraf!

Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, Sinop’un Gerze ilçesinde CHP Sarıyer İlçe Başkanı Mehmet Deniz ve yönetimi tarafından karşılandı.

A+A-
CHP’nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adaylığındaki en güçlü ismi olan, Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, Sinop’un Gerze İlçe Belediyesi’nin düzenlediği “Gerze Yağlı Güreş Etkinlikleri“ne katıldı. Özel bir helikopterle Sinop’a giden Sarıgül’ü Gerze’de, CHP Sarıyer İlçe Başkanı Mehmet Deniz ve İlçe Yöneticileri Birol Beşikçi, Rıfat Elmas ve İlyas Adıgüzel karşıladı. Davul ve zurnayla karşılanan Sarıgül’ün Deniz’le samimiyeti gözlerden kaçmadı. Sarıgül'e CHP Sinop Milletvekili ve TBMM Grup Başkanvekili Engin Altay da eşlik etti.

sarigul_denizic1.jpg

Mehmet Deniz’in yönetimiyle birlikte Sarıgül’ü Sinop’ta karşılamaya gitmesi, yaklaşan yerel seçimler öncesinde farklı yorumlara da neden oldu. Bilindiği gibi Mustafa Sarıgül, Sarıyer’de yaptığı bir toplantıda Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç’i eleştirileriyle yerden yere vurmuş, İlçe Başkanı Mehmet Deniz’i de ayakta alkışlatmıştı. Deniz’i ayakta alkışlatan Sarıgül, Maslak ve Ayazağa ile ilgili de Şükrü Genç’e yüklenerek, “Verenler verdi ama alanlar hiç itiraz etmedi, bunun hesabını çok kötü soracağım” demişti. 

Bu haber toplam 5427 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT

1 Yorum