1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Şükrü Genç'i çıldırtacak kare!
Şükrü Gençi çıldırtacak kare!

Şükrü Genç'i çıldırtacak kare!

CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, Sarıyer ile ilgili tüm haberleri Sarıyer Manşet Gazetesi'nden takip ediyor.

A+A-

fotogaleri.jpg

Mustafa Sarıgül Sarıyer

 

Reşitpaşa’daki Altı Nokta Körler Vakfı’nı ve mahalle esnafını ziyaret eden, CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, Sarıyer Manşet Gazetesi’ni bizzat kendisi arayarak özel olarak davet etti. Genel Yayın Yönetmenimiz Vedat Özdemir’le ayaküstü sohbet eden Sarıgül, “Sizi özellikle takip ediyorum” dedi. CHP’nin seçim ofisindeki Sarıyer Manşet Gazetesi’nin 54. sayısını detaylı bir şekilde okuyarak Sarıyer hakkında bilgi edindi.  
 

CHP Sarıyer

Sarıyer siyaseti üzerine keyifli sohbet

Sarıgül’ün, Reşitpaşa’dan ayrılmasının ardından Sarıyer Manşet'in sahipleri Vedat Özdemir ve Ömer Canıbeyaz, CHP’lilerle sohbet ettiler. İl Başkan Yardımcısı Yılmaz Yıldız, İlçe Başkanı Mehmet Deniz, Başkan aday adayı Betül İstanbullu, Cengiz Alp, eski İlçe Başkanı Serdar Sarıoğlu, İl Genel Meclis Üyesi Avni Sarıoğlu ve CHP ilçe yöneticilerinin de bulunduğu ortamda, Sarıyer siyaseti üzerine keyifli bir sohbet gerçekleşti.
 
fotogaleri.jpg
Bu haber toplam 5515 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT

2 Yorum