1. HABERLER

  2. POLİTİKA

  3. Şükrü Genç'i Ankara'da da takip ettik!
Şükrü Gençi Ankarada da takip ettik!

Şükrü Genç'i Ankara'da da takip ettik!

6. Ağır Ceza Mahkemesi’nde görülen RÜŞVET DAVASI’na rapor alarak katılmayan Şükrü Genç, 3 gün boyunca Ankara'daydı.

A+A-
Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, Sarıyer Manşet Gazetesi’nin ortaya çıkarttığı CHP Genel Başkan Yardımcısı Umut Oran ile Emek Kafe’deki gizli görüşmesine göndermeler yaparak bir yerel gazeteye yaptığı açıklamada, “Dün Ankara’daydım ama orada gazeteciler beni takip edemedi. Mahkemeyi de bitirdim, adaylığı da. Hepsi tamam..!” dedi. Ama Şükrü Genç üzülmesin, Sarıyer Manşet Gazetesi onu Ankara’da da takip etti.  

Önder Sav’dan destek istedi
Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, 3 gün boyunca Ankara’da kaldı. Hatta Perşembe günü İstanbul 6. Ağır Ceza Mahkemesi’nde görülen RÜŞVET DAVASI’na rapor alarak katılmadı. Şükrü Genç, Çarşamba günü Ankara’ya Gökan Zeybek, Ali Rıza Yılmaz ve Hüseyin Coşkun ile birlikte gitti. Genç’in ilk durağı ise Çankaya’nın Yıldız Mahallesi’ndeki CHP’nin eski Genel Sekreteri Önder Sav’ın ofisiydi. Şükrü Genç 2009’da kendisini aday yapan Önder Sav’dan yine destek istedi.  
 
Tatlı yiyelim tatlı konuşalım!
Gökan Zeybek, Ali Rıza Yılmaz ve Hüseyin Coşkun aynı gün geri dönerken, Şükrü Genç Ankara’da kaldı. Öte yandan CHP Genel Merkezi’nin tüm odalarına, üzerinde “Sarıyer Belediyesi”nin logosunun olduğu bir minibüs dolusu çikolata dağıtıldı. Genel merkezin her katında Sarıyer Belediyesi’nin çikolatalarını gören bazı parti yöneticilerinin durumdan rahatsız oldukları ve rahatsızlıklarını “Bu süreçte bu tür hareketlerin doğru olmadığı” yönünde ifade ettikleri belirtiliyor. 

Öte yandan Şükrü Genç’in Ankara’da kendisiyle ilgili kulis yapmaları için CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun bazı danışmanlarıyla gizli görüşme yaptığı da gelen bilgiler arasında. Bu görüşmelerle ilgili detayları da yazmaya devam edeceğiz.
Bu haber toplam 3850 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT

4 Yorum