1. HABERLER

  2. POLİTİKA

  3. 'Şükrü Genç'e oy vermek CHP'ye ihanet etmektir'
Şükrü Gençe oy vermek CHPye ihanet etmektir

'Şükrü Genç'e oy vermek CHP'ye ihanet etmektir'

Hayatını CHP'ye adayan İmam Hüseyin Yardıç'tan CHP’lilere mesaj!

A+A-

Yıllardır CHP’de siyaset yapan ve hayatını neredeyse CHP’ye adayan İmam Hüseyin Yardıç, partililerine seslendi.  Yardıç, “Şükrü Genç’e ve onun listesine oy vermek CHP’ye ihanet etmektir” dedi.

huseyinic1.jpg

Hayatını CHP’ye adayan Sarıyer siyasetinin sevilen isimlerinden biri olarak bilinen İmam Hüseyin Yardıç, yaptığı açıklamalarda çok önemli mesajlar verdi. Yardıç, “Biz yıllarca siyaset yaptık. Ama siyaseti Sarıyer’i müteahhitlere, Eczacıbaşı’na imara açalım diye yapmadık. Halk için bir şeyler yapmaya çalıştık. Ben bir CHP’li olarak çok net ifade ediyorum. Şükrü Genç’e ve onun listesine oy vermek CHP’ye ihanet etmek demektir. CHP’liler halkın yanında olmayan müteahhitlerin adayına oy vermemelidir. Şükrü Genç partinin değil, Sarıyer’in imara açılması için müteahhitlerin ortaya sunduğu bir adaydır” dedi.
 

Şükrü Genç 5 yılını boşa geçirdi

Şükrü Genç’in beş yılını boşa geçirdiğini ve Sarıyer’e hiçbir hizmet yapmadığını vurgulayan CHP’li Yardıç, “2009’da millete bir sürü söz verdik. 3 ayda tapularını dağıtacağımızı söyledik. Ancak Şükrü Genç hiçbir şey yapmadı. Halkı bırakıp Eczacıbaşı’nın müteahhitlerin emrinde 5 yıl geçirdi. Halka da sadece boş laflar söyledi. Sarıyer böyle kötü bir yönetimi hak etmiyor” diye konuştu.
 

Sarıyer’in mülkiyet sorununu çözecek tek kişi Sedat Özsoy’dur

CHP’lilere seslenen Yardıç, “Bu genel seçim değil bir yerel seçimdir. Bu yüzden adaya ve hizmet edene bakmak lazım. Açıkça bir CHP’li olarak şuna inanıyorum. Sarıyer’in mülkiyet sorununu çözecek tek kişi Sedat Özsoy’dur. Sarıyer’in çocuğu olan Sedat Özsoy’un yaptığı hizmetler ortada. Halk için çalıştığı için, Sarıyer’in bir 5 yıl daha kaybetmemesi için Sedat Özsoy en doğru tercihtir” dedi.
Bu haber toplam 10173 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT

5 Yorum