1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Şükrü Genç Turban tesisleri için kime söz verdi?
Şükrü Genç Turban tesisleri için kime söz verdi?

Şükrü Genç Turban tesisleri için kime söz verdi?

Hürriyet Gazetesi’nin yazarlarından Yalçın Bayer köşe yazısında Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç’in iktidar ile CHP arasında nasıl sıkıştığını yazdı.

A+A-

Hürriyet Gazetesi’nin en çok takip edilen köşe yazarlarından Yalçın Bayer Çarşamba günkü köşesinde Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç ile ilgili çok önemli detayları yazdı. Genç’in Turban tesislerinin Kaya Ramada ve Rixos’a kiralanmak istediğini ancak CHP’li meclis üyelerinin encümende karşı çıktığını yazdı. Bayer, Kaçak plazanın olduğu 154 ada ile ilgili de yine sıkıntılı olduğunu iddia etti.

İşte Yalçın Bayer’in köşesindeki o bölüm…
Biliyor musunuz? 
Kilyos’ta 4 yıl önce halka açılan eski Turban tesislerinin (300 dönüm) bu kez Kaya Ramada ve Rixos’a kiralanma girişimlerinin, bir grup CHP Meclis üyesinin Encümen’de karşı çıkması üzerine durdurulduğunu... Bu durum karşısında Genç’in bu ihale ile iktidar yandaşları ve CHP örgütünün baskısı altında kaldığını yakın çevresine söylediğini... Ve Maslak’taki 154’ncü ada ile ilgili planlarla da (gökdelenlerle) Büyükşehir ve kendi belediyesi arasında sıkıntı yaşadığını… 
Bu haber toplam 6590 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT

2 Yorum