1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Şükrü Genç engellileri üzdü
Şükrü Genç engellileri üzdü

Şükrü Genç engellileri üzdü

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç’in kurban bayramındaki tavrı engellileri üzdü.

A+A-

Sarıyer Ortopedik Engelliler ve Dayanışma Derneği Başkanı Yılmaz Pakova kendilerini görmezden gelen Şükrü Genç’e sitem etti.

Halktan kopuk tavrıyla toplumun birçok kesiminden tepki toplayan Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç’e bir tepki de Sarıyer Ortopedik Engelliler ve Dayanışma Derneği’nden geldi. Kurban Bayramı’nın 2. günü CHP Sarıyer İlçe binasında bayramlaşma törenine katılan Şükrü Genç, binanın hemen yanında bulunan engelliler derneğini es geçti. Genç’in bu tavrı Dernek Başkanı Yılmaz Pakova ve diğer engelli vatandaşları kırdı. Sarıyer Manşet Gazetesi’ne konuşan Pakova, “Sayın başkan üç bayramdır buraya geliyor. Partilileriyle bayramlaşıyor ama 50 metre uzaklıkta bile olmayan engelliler derneğini es geçiyor. Nezaketen de olsa gelmesini beklerdik. Sadece ben değil bütün arkadaşlarımız çok kırıldı. Sayın başkanın bize karşı bir tavrını anlayamadık. Ama İlçe Başkanı Mehmet Deniz sağ olsun sürekli gelip halk ve hatırımızı soruyor” dedi.

Engelliler Derneği Kongreye gidiyor
Öte yandan Sarıyer Ortopedik Engelliler ve Dayanışma Derneği 20 Kasım Pazar Günü saat 14.00’te kongresini yapacak. Başkan Pakova’nın yeniden aday olacağı kongrede toplumun her kesiminden oldukça sevilen kişilerin yönetim listesine gireceği belirtildi. Başkan Pakova herkesi kongreye davet etti.

Bu haber toplam 781 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT