1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Şükrü Genç bu kez geç kalmadı!
Şükrü Genç bu kez geç kalmadı!

Şükrü Genç bu kez geç kalmadı!

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç ve meclis üyeleri İlçe Seçim Kurulu’nda giderek mazbatalarını aldılar.

A+A-

Mazbatayı aldığı sırada çok sayıda partili de ilçe seçim kurlunun önünde toplandı. Genç ve meclis üyeleri mazbatalarını aldıktan sonra partililerle birlikte Sarıyer Meydanı’na kadar yürüyüş yaparak Atatürk anıtına çelenk bıraktılar.

mazbataic1.jpg

Gözyaşı yerini sevince bıraktı

İlçe seçim kurulunun önünde toplanan kalabalıkta bu kez gözyaşı yerine, neşe vardı. Hatırlanacağı gibi meclis listesindeki kavga nedeniyle listeler İlçe Seçim Kurulu'na geç verilmiş ve CHP’nin Sarıyer’de seçime girmesi riske girmişti. CHP’liler İlçe Seçim Kurulu'nun önünde gözyaşı dökmüştü. En son YSK’da alınan 6’ya 5 kararla CHP, Sarıyer'de seçime girebilmişti.
 

Şükrü Genç ona çok şey borçlu

icccc.jpg

YSK, yarım saat öncesinde ilçe seçim kurulunda çekilen faksın aslı gibidir yapılmasını gerekçe göstererek CHP’nin seçime girmesini sağlamıştı. Bilindiği gibi son anda faksı aslı gibidir yapan Murtaza Küçükkoçkaya partisini büyük bir riskten kurtarmıştı.
 
Sarıyer Manşet Gazetesi süreci baştan sona tüm detaylarıyla takip etti. Bilinen gerçek şudur ki; bugün Şükrü Genç ve meclis üyeleri o koltukta oturuyorlarsa, Murtaza Küçükkoçkaya’nın sayesindedir. Yiğidi öldürüp hakkını vermek gerekir. 
 

Şükrü Genç mazbatasını aldı
ŞÜKRÜ GENÇ, 2009'DA MAZBATASINI BÖYLE ALMIŞTI!

Bu haber toplam 8351 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT

7 Yorum