1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Şükrü Genç, Ağır Ceza'da yargılanacak dedik İŞTE BELGESİ
Şükrü Genç, Ağır Cezada yargılanacak dedik İŞTE BELGESİ

Şükrü Genç, Ağır Ceza'da yargılanacak dedik İŞTE BELGESİ

Şükrü Genç’in de aralarında bulunduğu 14 kişinin “Rüşvet almak, dolandırıcılık, kamuyu zarara uğratma, kişisel verileri saklamak ve yaymak” suçlamasıyla İstanbul 6.Ağır Ceza Mahkemesi’nde yargılanacağının belgesi.

A+A-
Sarıyer Cumhuriyet Savcılığı tarafından 2010 yılında Sarıyer Belediyesi’ne yönelik başlatılan yolsuzluk soruşturmasının iddianamesi, İstanbul 6.Ağır Ceza Mahkemesi tarafından kabul edildi.

Şükrü Genç’in de aralarında bulunduğu 14 kişinin, “Rüşvet almak, dolandırıcılık, kamuyu zarara uğratma, kişisel verileri saklamak ve yaymak” suçlanmasıyla sanık sıfatıyla yargılanmasına karar verildi.
 
Sarıyer Manşet Gazetesi’nin özel haberi gündeme bomba gibi düşerken, Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç yaptığı basın açıklamasında kendisi hakkında hiçbir davanın olmadığını söylemesi üzerine biz de bu belgeyi yayınlamayı uygun gördük.
 
İşte; Şükrü Genç’in de aralarında bulunduğu 14 kişinin “Rüşvet almakdolandırıcılıkkamuyu zarara uğratmakişisel verileri saklamak ve yaymak” suçlamasıyla İstanbul 6.Ağır Ceza Mahkemesi’nde yargılanacağının belgesi. 


buyukdava1.jpg

Bu haber toplam 35261 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT

26 Yorum