1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Şükrü Genç, "adalet" için en çok yürüyen belediye başkanı oldu
Şükrü Genç, "adalet" için en çok yürüyen belediye başkanı oldu

Şükrü Genç, "adalet" için en çok yürüyen belediye başkanı oldu

Adalet Yürüyüşü’ne en büyük desteği veren belediye Başkanları arasında bulunan Şükrü Genç, aynı zamanda yaklaşık 350 km yol kat ederek, “Adalet” için en çok yürüyen belediye başkanı oldu.

A+A-

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun başlattığı Adalet Yürüyüşü’ne en büyük desteği veren belediye Başkanları arasında bulunan Şükrü Genç, aynı zamanda yaklaşık 350 km yol kat ederek, “Adalet” için en çok yürüyen belediye başkanı oldu.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun başlattığı Adalet Yürüyüşü, Maltepe’de milyonlarca kişinin katıldığı “Adalet Mitingi” ile son bulurken, en çok destek veren belediye başkanlarının başında ise Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç geldi.

adalet2.jpg

Yürüyüşe ilk günden itibaren katılan ve her türlü desteği sunan Başkan Genç,  Ankara’dan İstanbul’a kadar yolun büyük çoğunluğunu da CHP lideri Kılıçdaroğlu ile birlikte yürüdü.

Sadece çok önemli toplantılar ve Sarıyer’deki önemli çalışmaların aksamaması için birkaç gün yürüyüşe katılamayan Başkan Genç yaklaşık 350 km yol kat ederek, “Adalet” için en çok yürüyen belediye başkanı oldu. Aynı zamanda “Adalet Mitingi”nin organizasyonu için kurulan ekibin içinde yer alan Genç, 9 Temmuz’da da en aktif belediyeler içinde yer aldı.

adalet4.jpg

CHP Sarıyer Belediye Meclis Grubu’ndaki meclis üyeleri de neredeyse her gün Sarıyer’den yola çıkarak, binlerce Sarıyerli ile birlikte Kemal Kılıçdaroğlu’na destek verdi. Milyonlarca kişinin katıldığı “Adalet Mitingi”ne de yine Sarıyer’den büyük destek sağlandı. Çok sayıda tekne ve otobüsle binlerce Sarıyerli Maltepe’ye gitti.

adalet1.jpg

adalet3.jpg

Bu haber toplam 3606 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT