1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Şükrü Genç, 2009’daki 'Namus ve şeref sözünü' tutmamıştı
Şükrü Genç, 2009’daki Namus ve şeref sözünü tutmamıştı

Şükrü Genç, 2009’daki 'Namus ve şeref sözünü' tutmamıştı

2009'da verdiği hiçbir sözü tutmayan Şükrü Genç'in yine altı boş taahhüt mektuplarına imza atması tepkilere neden oldu.

A+A-

2009’da verdiği hiçbir sözü tutmayan CHP Sarıyer Belediye Başkan Adayı Şükrü Genç, seçimleri kaybetmemek için yine, olmadık sözlerle yandaş derneklerine hazırlattığı altı boş taahhütleri imzalaması tepkilere neden oldu. Sarıyerliler, Genç’e 2009’da verdiği namus ve şeref sözünü hatırlattı. 

GENAR, DENGE ve MAK Danışmanlık şirketlilerine bizzat kendisinin yaptırdığı anketlerde en az 4 puan geri çıkan Şükrü Genç seçimleri kaybetmemek için son kozlarını oynuyor.
 
2009’da 'namus ve şeref sözü' vererek imzaladığı hiçbir sözünü tutmayan Genç, yine aynı yolu deneyerek önüne gelen her şeyi imzalamaya başladı. Genç'in, son olarak kendisine yakın birkaç derneğin hazırladığı taahhütnameyi imzalaması 2009’u hatırlattı.
 
Hatırlanacağı gibi Şükrü Genç, 2009’da “3 Ayda tapu sözü” vermiş ancak 5 yıl boyunca hiçbir adım atmamıştı. Bunun üzerine birçok mahallede pankartlarla protesto edilmişti.
 
Pınar Mahallesi geçtiğimiz aylarda mahallenin tam ortasına astırdığı pankartla Şükrü Genç’in namus ve şeref sözünü tutmasını istemişti.


/ Pınar Mahallesi'nde Şükrü Genç'in NAMUS VE ŞEREF SÖZÜ verdiği ama sözünü tutmaması üzerine mahalleye asılan o pankart!
 

2009’da hiçbir sözünü tutmadı!

Şükrü Genç'in tamamen altı boş taahhütnameler imzalayarak özellikle gecekondu mahallelerinden oy toplamaya çalışması, Sarıyer’de birçok kesimin tepkisini topladı. Sarıyerliler, “2009’da namus ve şeref sözüyle 3 ayda tapu sözü verdi. 5 yıl oldu bu sözünü tutmadı. Şimdi yine aynı şekilde halkı kandırmaya çalışıyor. İnsan namus ve şeref sözünü verdimi tutar. Tutmadığı gibi bir de aynı şekilde bizden oy istiyor. Şükrü Genç’e inanmıyoruz” diye teki gösterdiler.
 
Pınar’da Şükrü Genç’e şok protesto
Bu haber toplam 6802 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT

3 Yorum