1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Sudocrem ile Bebeğinizin Cilt Bakımı Güvende!
Sudocrem ile Bebeğinizin Cilt Bakımı Güvende!

Sudocrem ile Bebeğinizin Cilt Bakımı Güvende!

Bebeklerin hassas ve savunmasız ciltleri özel bir bakıma ihtiyaç duyuyor.

A+A-

Bebek bakımını kolaylaştıran ve özellikle bebeklerin sık yaşadıkları cilt sorunlarına çözümler sunan Sudocrem Markası annelerin baş yardımcısı olabiliyor.  Narin ve korunmaya ihtiyaç duyan bebek cildi ile uyumlu formülle hazırlanan Sudocrem bebek bakım ürünleri ile tanışma vaktiniz geldi.

Bebek Bakım Kremi Sudocrem ile Cilt Bakımı Çok Kolay

Annelerin bebeklerinin hassas cildini korumasına yardımcı olan özel içeriği ile bebek bakımını da kolaylaştıran Sudocrem özellikle sık yaşanan pişik problemini engellemeye yardımcı oluyor. Bebeklerin cildinde sıkça gözlemlenen pişik sorununu önlemek için her gün düzenli olarak Sudocrem bebek bakım kremini sürmeniz tavsiye ediliyor. Özel formülü bebeğinizin cildini koruma altına alarak, pişik kızarıklık gibi cilt problemlerinin oluşmasını engellemeye yardımcı oluyor.

Her Banyodan Sonra Sudocrem Bebek Bakım Kremini Uygulayın

Bebeğinizin banyo sonrasında kuruyan ve gerilen cildini rahatlatmak için de Sudocrem bebek bakım kremini uygulayabilirsiniz. Cildin kaybettiği nemi geri kazandırmaya yardımcı olan özel formülü sayesinde cildi nemlendirerek yumuşaklık kazandırmaya yardımcı olur. Banyo sonrası bebeğinizin tüm vücuduna masaj yaparak uygulayabilir, her alt değişiminde pişik koruyucu krem olarak da tercih edebilirsiniz.

Sudocrem Bebek Bakım Kremi Formülü Hiç Değişmedi

Sudocrem üretildiği günden itibaren kısa sürede Büyük Britanya bazında popülerlik kazanan bir marka olmuştur. Gerekli tüm testlerden başarıyla geçen ve ürünleri bebeklerin hassas cildi ile uyumlu olduğu da kanıtlanmıştır. Üretildiği ilk günden bu yana formülünde hiçbir değişiklik yapılmayan  Sudocrem bebek bakım kremi halen etkin koruma sağlayarak yaygın bir şekilde kullanılmaya devam ediyor.

Sudocrem bebek bakım kremi yetişkinlerin de sık tercih ettiği bir ürün haline gelmiştir. İçerdiği çinko oksit sayesinde güneş yanıkları, sivilce izleri, göğüs pişikleri gibi alanlarda da kullanılmaktadır. Emziren annelerin göğüs uçlarında oluşan tahriş yada çatlamalara karşı da fayda sağlayan ürünü keşfedenler bir daha vazgeçemiyor. En hassas cilt yapılarında da kullanıma uygun olan Sudocrem bebek bakım kremi özel yapısı sayesinde kullanım avantajı sağlıyor.

Sudocrem Bebek Bakım Kremi Üç Farklı Boyda

Kavanoz şeklinde tasarlanmış pratik bir ambalaja sahip olan Sudocrem ürünleri ihtiyaca göre üç farklı gramajda kullanıma sunuluyor. Tek hareketle kapağını açıp kolayca kapatacağınız ambalaj tasarımı ürünü çantanızda da rahatlıkla taşımanızı kolaylaştırıyor. Yanınızda taşımak için küçük boyu seçebilir, evde kullanım için büyük boy tercihi yapabilirsiniz. 60 gr, 125 gr ve 250 gr şeklinde üç farklı seçenek halinde kullanıma sunulan ürünleri kozmela.com avantajları eşliğinde kolayca temin edebilirsiniz.

Bu haber toplam 2351 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT