1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Su Kaçağı Bulma Kadıköy Firması
Su Kaçağı Bulma Kadıköy Firması

Su Kaçağı Bulma Kadıköy Firması

A+A-

Su kaçağı bulma Kadıköy firması çalışanlarımız gerçekten fark edilmesi bazen imkansız veya çok güç olan sızıntıları bile bulabilmektedir. Bazen kombiniz gereksiz yere fakat sizin pek önemsemediğiniz bir arıza kodunun sürekli tekrar etmesi sebebiyle kendisini kapatmaya alabilir. Isınma problemi oluşmasına nihai olarak sizin de kararınız olursa bizleri arayın. Bazen bataryayı açtığınızda belediyenin klorlu su göndermesinden daha fazla bulanık halde suyu bardağa dolduruyor olabilirsiniz. Duş alıyorsunuzdur sıcak su birden eksilmeye başlayabilir. Sorunlar türetilebilir, fakat çözüme geçelim.

Kadıköy su kaçağı bulma ekiplerimiz evinizi adeta koruma altına alacak şekilde ne kadar sızıntı vakası varsa hepsini tam anlamı ile görebilir. Sıcak su üretimi yapan kombi tek bir kanal üzerinden tüm tesisatı besleyebilir. Eğer ki bu borularda örneğin conta eskimesi, birleşim yerinde tutmama, boşluk oluşma, beton parçasından başlamak üzere delinmeye mahal vermesi gibi sorunlar varsa o halde su çıkışı da kaçınılmaz olacaktır. İhtiyacımız olan termal kameradır. Kombiden üretilen sıcak su kısmını anında beyaz renk ile boru çapı genişliğinde ekrana yansıtacak bir cihaz diyebiliriz. Beyaz renk aşırı sıcak olduğunu gösteriyor. O halde onun sızıntıları daha düşük ısılarda olmalıdır.

Su kaçağı bulma Kadıköy firması olarak tekniklerimiz ile adeta duvar içinde su nehirleri oluşan bu şekilde görüntüleri cihaz ile görerek nerede sıcak suya ilişkin kaçaklar var anında bulmamız normaldir. Ayrıca sızıntının kaynağını görmemiz ile tadilat olasılıkları mutlaka oluşacaktır fakat minimum düzeye indirebileceğimizi ekleyelim.

 

İletişim Bilgilerimiz

 

Kadıköy Şube : 0216 612 55 90

Mail : cozummerkezi@hotmail.com.tr

Web : http://www.sukacagibulmakadikoy.com

Bu haber toplam 761 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT