1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. STRATEJİST CEM BAĞCI’NIN İLK KİTABI ÇOK YAKINDA
STRATEJİST CEM BAĞCI’NIN İLK KİTABI ÇOK YAKINDA

STRATEJİST CEM BAĞCI’NIN İLK KİTABI ÇOK YAKINDA

A+A-

Stratejist, Siyasal Danışman Cem Bağcı, çok yakında ilk kitabıyla okurlarla buluşacak.

Türkiye Algı Merkezi Başkanı, Stratejist ve Siyasal Danışman Cem Bağcı’nın algı yönetimi, bilinçaltı yönlendirme, subliminal pazarlama, kitleleri yönetmek gibi konular üzerine kaleme aldığı “Algı ve Ötesi / Silahsız Savaş” isimli kitabında sona gelindi. 7 yıllık bilimsel çalışmalarının ürünü olan kitabı yazan ve baskıdan önce son aşamaya gelen Bağcı, raflarda okurlarıyla buluşmak için gün sayıyor.

Kitabında algı yönetimi ve bilinçaltı yönlendirme gibi günlük hayatımızın aslında tam içinde olan, her gün yüzlerce çeşidine maruz kaldığımız olayları bilimsel açıklamaların yanı sıra, günlük hayattan örnekler ve yakın geçmişten anektodlarla renkli ve akıcı bir dille anlatan Bağcı, bizlerin çok normal ve hayatımızın birer parçası gördüğü olayların aslında küresel çapta bir zihin kontrolü operasyonunun eseri olduğunu ortaya koyuyor.

Cem Bağcı Kimdir?

Cem Bağcı, 27.06.1992 İstanbul doğumludur. Aslen Erzincanlıdır. Okan Üniversitesi Deniz Ulaştırma Bölümü ve Anadolu Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nde öğrenim görmüştür. Bağcı, 2009 yılında Tübitak’ta Tarih alanında derece almıştır. Avrupa Birliği projeleri kapsamında Türkiye’yi temsilen uluslararası proje toplantılarına katılmıştır. 2010 yılında siyasal iletişim ve dijital strateji alanında yapmış olduğu çalışmalarını şirkete dönüştürmüştür. Bağcı, yıllar içinde bir çok siyasetçinin danışmanlığını ve seçim kampanya koordinatörlüğünü yapmıştır. 7 senelik araştırma ve çalışmalarının sonucunda, algı yönetimi ve strateji üzerine bir kitap kaleme almıştır. Üniversitelerde siyasal iletişim, algı yönetimi, strateji ve girişimcilik üzerine bir çok eğitim ve seminer vermiştir. Strateji ve algı yönetimi alanlarında resmi kurum ve özel kuruluşlara kurum içi eğitimler vermektedir.

Bu haber toplam 2432 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT