1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Strafor panel de lider firma
Strafor panel de lider firma

Strafor panel de lider firma

A+A-

Yalıtım ve dekorasyon alanında yenilikçi fikirleriyle hizmet veren firmamız Strafor paneli üretimi ile piyasaya çıkmıştır. Uygun fiyatları ve müşteri odaklı profesyonel hizmet yaklaşımı ile hizmet vermeye başladığı 2010 yılından beri alanında öncü firmalardan biri haline gelmiştir.

2010 yılında matbaa sektöründe TAMES Medya Bilişim Şirketi kurularak; öncesinde starfor panel, duvar resimleri, duvar kağıtları ve strafor duvar panelleri basımı ile başlayan üretimimiz bugün binlerce çeşit resimli duvar kağıdı, özel baskılı duvar kağıdı, resim baskılı duvar panelleri ve özel baskılı resimli paneller, iç mekan ve dış cephe için ayrıca tasarlanmış farklı yapıda (Yapışkanlı Yastık Duvar Paneli, Strafor Duvar Paneli, Fiber Duvar Paneli, Akrilik Duvar Paneli) duvar panelleri; farklı görünüm ve desenlerde (Mermer, Beton Görünümlü; Taş, Ahşap, Tuğla Desenli Duvar Panelleri) yüzlerce duvar paneli ve halen genişlemekte olan ürün yelpazesi ile hizmet vermektedir.

İstanbul merkezli firmamız, Türkiye genelinde hizmet vermektedir. Yüksek üretim kapasitesi, son teknoloji cihazlar ile üretilmiş üretim bandı sayesinde günde 350 m2’nin üstünde üretim yapmaktadır. İnsan ve çevre sağlığı dostu, kaliteli ürünleri ile ön planda olan firmamız genç, dinamik çalışanları, güvenilir e-ticaret sitesi duvarpaneli.com ile sizlere en iyi şekilde hizmet vermeye devam edecektir.

Ürünlerimizi görmek için sitemiz www.duvarpaneli.com u ziyaret edebilirsiniz.

Bu haber toplam 1412 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT