1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Skoda Octavia RS Teknik Özellikleri
Skoda Octavia RS Teknik Özellikleri

Skoda Octavia RS Teknik Özellikleri

A+A-
Bu güne civarı üretilen en çabuk Octavia'nın kalbinde 220 HP kuvvet üreten 2.0 litre TSI benzinli ve 184 beygirlik 2.0-litre TDI dizel motor yer ediniyor . Bu kuvvet ünitelerinin sesleri tanıdık geliyor, zira onlar Volkswagen Golf VII GTI ve GTD'den ödünç alınmış. 2017 Skoda Octavia İçin Yeni 3 Silindirli Motor için araba10.com sitesine bakabilirsiniz.
 
TSI motorla donatılan ve altı-ileri manuel şanzımana sahip meydana gelen 2014 Octavia RS sıfırdan 100 km/s hıza 6.8 saniyede tırmanıyor. En Yüksek hızı 248 km/s. TDI çeşidi ise 0-100 km/s deparını 8. bir saniyede tamamlıyor. Dizelin nihai sürati 232 km/s olarak açıklanıyor. Ayrıca araba10.com sitesinde daha fazla detaylara ulaşabileceğiniz gibi bir çok farklı araba modelleri arasından istediğinizi seçip o araba modeli hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.
 
Dönüşlerde aydınlatma fonksiyonuna sahip kara sis lambalarını, hem de viraj lambaları olarak kullanabilir, fikir sahası kısıtlı noktaları rahatlıkla görebilirsiniz. Dönüşlerde aydınlatma fonksiyonu, sis lambaları kapalıy sa, 40 km/h altındaki hızlarda etkin olabilir . Sağ ya da sol lamba, araç direksiyonu açısına ya da ikaz lambalarının kullanımına yönelik devreye girer. Araba10.com ile ayrıca isterseniz araba fiyatlarını öğrenebilirsiniz vede interaktif araba platformu olduğundan sizde arabalarhakkında yorumda bulunabilirsiniz.
 
Yeni Octavia RS'in sportif ön yüzü, ona önce bakışta hayran kalmanızı temin edecek elementleri biraraya getirerek iddiasını meydana koyuyor. Kara zeminli Bi-Xenon ön farlar, RS modeline has ön tampon, yepyeni sis farı tasarımı bütünüyle muhteşem tek dinamizm balansı sergilemektedir.
 
Bu içerik araba10.com için yayınlanmıştır.
Bu haber toplam 1289 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT