1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Size en yakın Arçelik servisi
Size en yakın Arçelik servisi

Size en yakın Arçelik servisi

A+A-

İnsanlar gelişen teknolojiyle hayatlarına yeni ürünler almaktadır. Bu yeni ürünleri alırken en can alıcı noktası olan dayanıklılık konusunda hassasiyetlik gösteren firmalar araştırılmakta sonrasında ürünlerin alınmasına karar verilmektedir. Ayrıca ürün satış sonrası servis hizmetinin geniş olabilmesine dikkat edilmektedir. Ancak garanti süresi biten ürünler için ise size en yakın servisi bulmanız için rehber niteliğinde bir web sitesi olan esyaservisi.com imdadınıza yetişiyor.

Köklü Arçelik firması dünyanın dört bir yanında herkes tarafından tercih edilebilir olması bu firmayı daha iyi yerlere taşıyıp, firmanın da hizmet standartlarını arttırmak için çalışmasını sağlamaktadır. İnsanların en çok ilgilendiği konu olan satıştan sonra ürün hakkındaki hizmetleri olmaktadır.

Özellikle İstanbul’da oturuyorsanız, Arçelik marka herhangi bir ürününüz ile ilgili bir problem yaşıyorsanız her bölgede bulunan yaygın servis ağımız size çok kısa sürede yardımcı olacaktır. Bağcılar semtinde oturan birinin adresine Bağcılar Arçelik Servisi sayfamızdan ulaşacağınız teknik ekibimizle sorununuzu bildirebilirsiniz. Kısa sürede adresinize ulaşacak olan uzman ekibimiz sorununuz çözümü noktasında gerekli çalışmayı yapacaktır.

Özellikle garantisi biten ürünleriniz arızalanması durumunda esyaservisi.com sitesi üzerinden size en yakın servise online olarak ulaşabileceğiniz gibi yine sitede bulunan servis telefon numaraları üzerinden vereceğiniz arıza kaydı üzerine, servis olarak gönderilen Bahçelievler Arçelik Servisi müdahale için verilen adrese intikal ederek, ürününüzle alakalı sorunu en kısa sürede tespit ederek yapımını sağlamaktadır.

Ürünlerde belli aralıklarla bakım yapılması ürünü daha uzun ömürlü yapabilmektedir. Alınan ürünlerin bakımını da işinde kendini yetiştirmiş elemanlar aracılığıyla Halkalı Arçelik Servisi verilen adrese gelerek ürünün arızalı parçaları varsa arızalı parçalarının yapılması konusunda çözüm üretmekte, bakımı yapılması istenmişse bakımını titizlikle yapmakta ve yapılan bakımla ürün uzun ömürlü olabilmekte, yakıttan dahi tasarruf sağlayabilmektedir.

Hizmette sınır yoktur, müşteri memnuniyeti daima ön planda olmalıdır, bunu da satıştan önce ve satıştan sonraki servis hizmetleriyle görüldüğü gibi kendini kanıtlamış tek firma olarak daima bir adım önde olmayı başarmıştır.

Bu haber toplam 2696 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT