1. HABERLER

  2. SAĞLIK

  3. Şişli lazer epilasyon merkezi
Şişli lazer epilasyon merkezi

Şişli lazer epilasyon merkezi

A+A-

Şişli lazer epilasyon merkezi bulmak gerçekten bu sıralar çok zor çünki şişlide aşırı derece lazer epilasyon merkezi açıldı ve açılan merkezler genelde iş bilmeyen istetisyenler tarafından yönetiliyor ayrıca bazı makaineler gerçekten çok eski. Bu nednele ortaya bir sorun çıkıyor ve işniiz birnevi şansa kalmış oluyor. İşte haberimiz bunu önlemek için yazıldı eğer sizde bir bayan olarak lazer epilasyon yaptırmak ve uygun fiyatlarla güzel sonuçlar almak istiyorsanız sizlere haber öncesindeki ana önerimiz Epimor olacaktır.

Şişli Lazer epilasyon nedir ?

Lazer epilasyonu biraz tanımlamak gerekirse ; Ciltinizdeki tüyler bir köke sahiptir bu kökler üstlerden kesildiktikçe veya tüy koparıldıkça daha da canlı ve gür çıkar lazer epilasyon ise bu tüy köklerine lazer ışınlar göndererek bu köklerin canlanmasını ve tüylerin tekrar filizlenmesini önlüyor. Bu önleme tek seansta bazen bitmiyor bu nedenle bir yıllık bir süreçe kadar bazen gidebilir bu kullanılan lazer epilasyon makinesine ve kullanılan cihazın kalitesine de bağlı olarak işlemler bazen uzun sürüyor bazense kısa sürüyor.

Kimler Şişlide lazer epilasyon için uygun

Lazer epilasyon işlemlerini epimor şirketi estetisyenleri ile kaliteli bir biçimde gerçekleştiriyor ama bazen lazer epilasyon için uygun olmayan cilt türleri vardır bunları örneklemek gerekirse ; siyah tenli veya zenciler bunların tenlerine lazer epilasyon etki maalesef etmiyor bu nedenle esmer kişiler genelde diğer epilasyon türlerini kullanmalılar bir diğer ten ise aşırı beyaz veya aşırı sarışın tüyler bunlarda da lazer epilasyon cihazı tüyü göremediği için köke inemiyor ve lazer epilasyon işlemleri boşa kürek çekmiş gibi oluyor bunu önlemek için hemen bizi arayın ve cilt türünüzün uygun olup olmadığını mutlaka sorun!

epimor10.jpg

Kaliteli lazer epilasyon nerede olunur?

Kaliteli lazer epilasyon olmak isterseniz size yukarda bahsettiğimiz gibi epimor şirketi sizin için biçilmiş kahtan olacaktır neden derseniz haber sitemizin bayan editörleri tarafından şirket tam puan aldı ve işinde uzman ve tüy yok etmek konusunda gerçekten işlerini iyi yaptıklarını personellerimizde tanıklık ettiler yani sizede önerimiz Nişantaşındaki epimor ile tanışmanız ve lazer epilasyonu dert etmemenizdir.

Tüylerden kurtulma sitesi

www.epimor.com

HABERE YORUM KAT