1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. SİMETRİ FİLO İLE PROTOKOL TAŞIMACILIĞI
SİMETRİ FİLO İLE PROTOKOL TAŞIMACILIĞI

SİMETRİ FİLO İLE PROTOKOL TAŞIMACILIĞI

​​​​​​​Yıllardır geniş ve lüks araç filosu ile VIP Taşımacılık ve Operasyonel Filo kiralama hizmeti veren Simetri Filo, sürekli geliştirdiği hizmet anlayışı ile sektördeki lider firmalardan birisi olmayı başarmıştır.

A+A-

Yıllardır geniş ve lüks araç filosu ile VIP Taşımacılık ve Operasyonel Filo kiralama hizmeti veren Simetri Filo, sürekli geliştirdiği hizmet anlayışı ile sektördeki lider firmalardan birisi olmayı başarmıştır. Lüks araçlarını her yıl yenileyen, alanında tecrübeli kadrosu ile organizasyonlar için üstün taşıma hizmeti sunmaktadır.

En önemli vizyonu müşteri memnuniyeti olan Simetri Filo, müşterilerine en uygun araç modelleri ve en yeni model lüks araçları ile hizmet vermesinin yanı sıra, kişilikli, saygılı, çözüm odaklı, çalışana ve müşterilere saygılı, yabancı dil bilgisine sahip kaliteli personelleri ile her zaman en iyi hizmet garantisi sunmaktadır.

Düzenlenen etkinlikler kapsamında, resmi ziyaretler için ülkemize bir çok heyet gelmektedir. Bu ziyaretler kapsamında ülkemize gelen yabancı devlet başkanları, üst düzey bürokratlar ve yanındaki heyet için araç ihtiyacı ortaya çıkmaktadır. Yıllardır bu alanda en iyi hizmeti sunan, bir çok etkinlikte sunduğu hizmet ile ülkemizi en iyi şekilde temsil etmeyi başaran Simetri Filo üst düzey protokol taşımacılık hizmeti sunmaya devam etmektedir.

Simetri filo, protokol konusunda deneyimli, yabancı dil bilgisine sahip profesyonel sürücüleri ile takım elbiseli olarak şoförlük hizmeti de sağlayarak milli bir görevi başarı ile yerine getirme gayreti içerisindedir.

Ülkemize gelen misafirlerin araç organizasyonu konusunda Simetri Filo’nun üstün hizmetine güvenebilirsiniz. Önce ülkemiz adına sonra da devlet büyüklerimiz adına en iyi hizmeti sunmayı, ülkemizi en iyi şekilde temsil etme gayreti içerisinde olmaya ant içmiş personeli ve yönetimi ile Simetri Filo VİP Araç Kiralama hizmetine ihtiyacınız olan her zaman müracaat edebilirsiniz.

Bugüne kadar Simetri Filo’nun yaptığı VİP Araç Kiralama ve Protokol Taşımacılık hizmetleri hakkında ayrıntılı bilgiyi web sitesinden bulabilirsiniz.

Her yıl araçlarını yenileri ile değiştiren Simetri Filo, değiştirmek istediği 2.el lüks araçlarını satışa sunmaktadır. En lüks araçları en uygun fiyatlara almak, Simetri Filo’nun 2.el lüks araç satışı hizmetlerinden yararlanmak ve hizmetleri hakkında ayrıntılı bilgi için www.simetrifilo.com.tr web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Devleti adına en iyi hizmet garantisi veren Simetri Filo’yu tercih edin, rahat edin.

 

Bu haber toplam 531 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT