1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Sigortanız express hızında!
Sigortanız express hızında!

Sigortanız express hızında!

A+A-

Bir sigorta şirketinin sağlayabileceği tüm hizmetleri bünyesinde barındıran www.sigortaexpress.com ihtiyacınıza yönelik sigorta poliçelerini size uygun çözümlerle sunmaktadır. Sigorta Express sayesinde aracınızın başına gelebilecek tüm kazalar için kendinizi ve muhtemel kaza risklerini teminat altına alabilirsiniz.

Örneğin; en uygun kasko teklifimizle, karşılaşabileceğiniz kaza risklerini maddi açıdan sorunsuz hale getiren avantajlı bir paket sunmaktayız. Kaza sonrasında yaşayacağınız süreci, sigorta kapsamı maddeleri ile ilgili lehinize sonuçlanacak poliçe detayları ve avantajları barındıran sözleşmemiz sayesinde aracınız kaza sonrasında da güvende. Maksimum koruma teminatı ile sunduğumuz Sigorta Express poliçelerine Türkiye’nin her noktasından başvurarak sahip olabilirsiniz.

sigorta1.jpg

Poliçe hizmetlerimizden bir diğeri olan yurtdışı eğitim sigortasını kapsayan maddeler, içeriğinde seyahat, eğitim ve devam eden süreçlerde başınıza gelebilecek tüm kaza, yaralanma, hastalık gibi sigorta teminatı gerektiren maddeleri kapsamaktadır.

Yurtdışı eğitim sigortası, eğitim nedeni ile yurtdışında bulunan bireylerin, ikamet edeceği ülkelerde mutlaka yaptırması gereken bir sigorta kavramıdır. 18 ile 65 yaş aralığı için geçerli olan eğitim sigortamız yalnızca amaca hizmet etmektedir ve yurtdışında okuyan öğrenciler için geçerlidir. www.sigortaexpress.com adresinden tercih edeceğiniz yurtdışı eğitim sigortası hastane nakli, cenaze nakli ve ikametgâh nakli gibi öncelikli konuları içeriğinde barındırmaktadır. Poliçenizi aynı zamanda İngilizce ve Türkçe olarak talep edip yanınızda bulundurabilirsiniz.

Yurt dışında eğitime giderken başınıza gelebilecek aksilikler için yaptıracağınız sigorta teminatınız olacaktır. Sigorta Express firmasının sunmuş olduğu hizmetlerin içeriğinde bulabileceğiniz ve aynı zamanda en çok tercih edilen poliçeler başlıca; İş yeri sigortası, araç kaskosu, hayat sigortası, deprem sigortası ve yurtdışı eğitim sigortası şeklindedir.

sigorta2.jpg

www.sigortaexpress.com aracılığı ile ulaşabileceğiniz Express teklifi olarak sunulan destek hattımız sayesinde size en uygun poliçeyi seçebilmeniz adına belirlediğiniz kriterlere uygun teklif hazırlanmaktadır. Kurumsal ve bireysel sigorta olarak 2 ana kategoriye ayırdığımız firma hizmetleri içeriğinde hem şirketiniz için hem de bireysel ihtiyaçlarınız için gereken sigorta paketlerinin tamamına kapsamlı olarak ulaşabilmektesiniz. Online sitemiz aracılığı ile yalnızca hizmet almak için değil aynı zamanda genel sigorta maddelerinin neleri kapsadığı ya da sigortalar için getirilen yeniliklerin ne olduğuyla ilgili bilgilere de ulaşabilirsiniz.

Bu haber toplam 1132 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT