1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Show TV "Bir Deli Sevda" Dizisi ile Yaza İddialı Giriyor!
Show TV "Bir Deli Sevda" Dizisi ile Yaza İddialı Giriyor!

Show TV "Bir Deli Sevda" Dizisi ile Yaza İddialı Giriyor!

Yaz günlerinde bazı kanallar tekrar dizileri vermeye hazırlanırken show tv yepyeni bir dizi ile izleyici kitlesini ekrana kilitlemeyi hedefliyor.

A+A-

Kaliteli yapımları ile dikkat çeken Pastel Film tarafından hazırlanan "Bir Deli Sevda" dizisi, sıradan bir aşk dizisi değil. İçinde aşk, sevda, hüzün, sevinç, umut, hırs, öfke, kısacası hayata dair her şey var. Güçlü oyuncu kadrosu ve sürükleyici kurgusu uzun soluklu bir dizi olacağının sinyallerini veriyor.

"Bir Deli Sevda" Dizisinin Oyuncu Kadrosu ve Senaryosu

Başrollerini Cansu Tosun, Erkan Kolçak Köstendil, Zafer Algöz, Erkan Can, Erdinç Gülener, Cankat Aydos ve Deniz Uğur’un paylaştığı dizinin oyuncu kadrosunda Itır Esen, Mehmet Esen, Esra Kızıldoğan, Sermet Yeşil, Hikmet Körmükçü, Deniz Özerman, Zuhal Yalçın, Tolga Evren, Seren Deniz Yalçın ve ilerleyen dönemlerde sürpriz oyuncular yer alacak. Muhtemelen Prime time shov tv canlı yayın akışında sunulacak olan dizinin izleyici rekoru kırması bekleniyor.

Dizinin hikâyesi, İstanbul'un kenar mahallerinden biri olan Telli Kavak'ta geçiyor. Bahar (Cansu Tosun), annesi Nermin'le (Esra Kızıldoğan) birlikte yaşıyor. Duygusal ve iyi yürekli Bahar, (ona öyle söylenmesi gerektiği için) babası Cengiz’in (Erdinç Gülener) öldüğünü sanıyor. Tüm sevgisini annesine adayan Bahar, birçok zorluk yaşar ve tek amacı hastalanan annesine daha iyi yaşam şartları sunabilmektir. Aynı mahalleden arkadaşı Kemal'in (Cankat Aydos) kendisine olan aşkını bile görmezden geldiği sıralarda ve hiç ummadığı bir anda karşısına çıkan Mehmet'ten (Erkan Kolçak Köstendil) çok hoşlanır ve âşık olur. Bahar Mehmet'in hayatına girişiyle kendini bir deli sevda ile çevrelenmiş bulur. Ancak, bu aşkı dolu dolu yaşayamadan öğrendiği korkunç sırlar Bahar'ın hayatını alt üst edecektir.

Show TV'de yakında başlayacak olan "Bir Deli Sevda" dizisinin yapımcılığını Yaşar İrvül ve Efe İrvül, yönetmenliğini ise Hakan İnan üstleniyor. Senaryosunu ise Korcan Derinsu ve Cihan Çalışkantürk birlikte kaleme alıyor. Bu muhteşem yapımı kaçırmak istemeyenler, ancak TV'ye de bağımlı kalmak istemeyenlerin internet üzerinden de izleyebileceği dizi için adresini ziyaret edebilirsiniz. Hem Show TV, hem de diğer yerli ve yabancı TV kanallarının programlarını da bulabilir, kesintisiz seyredebilirsiniz.

Bu haber toplam 1697 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT