1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Sevdiklerinize Farklı Hediye Seçenekleri
Sevdiklerinize Farklı Hediye Seçenekleri

Sevdiklerinize Farklı Hediye Seçenekleri

A+A-

Sevdiklerinize özel günlerde ya da kutlamalarda farklı hediye arayışı içinde olmak insanın doğasında vardır. Bu hediye seçeneklerinden günümüzde belki de en ideal seçim olarak meyve sepeti sunumları geliyor. Meyve sepeti hediye seçeneği hem sevdiğiniz insanlara tatlı bir sunum yapma imkânını sunuyor hem de onları mutlu edecek görüntüsü ile unutamayacağı bir hediye oluyor.

Meyve Sepeti Sunumları

Meyve sepeti hediyelerinde farklı meyvelerin farlı aranjmanları ile sunum yapılırken ayrıca arzunuza göre ebatları ve içerikleri de değişebilir. Bu hediyelerde meyve üstelerine uygulanan beyaz ya da siyah çikolata kremaları ise hem muhteşem bir tat hem de muhteşem bir görsel şölen halini almasına sebep olur.

Meyve Sepeti Sunumlarında Yer Alan Ürünler

Mevsimsel olarak ekstra tatların koyulabileceği sepetlerde gene olarak en çok yer alan meyveler ise çilek, kivi, elma, üzüm, mandalina, portakal ve ananas sayılabilir. Kişi sayısına göre daha büyük ya da küçük aranjmanları seçmeniz de mümkün.  Doğallığın tadında olan sunumlarda genellikle hasır sepetler kullanılır. Kürdanlar ile sabitlenen meyveler oldukça hoş görüntüleri sevdiklerinizi oldukça mutlu edecektir.

Sizde bu sunumları görmek ve dilediğiniz meyve sepetini sevdiklerinize armağan ederek onları mutlu etmek için http://www.fruitflowers.com.tr/meyve-sepeti-cicekleri adresini ziyaret edebilirsiniz. Farklı sunumları ve görsellikleri kişi sayınıza göre farklı ebatlardaki ürünleri görüp, fiyatları inceleyerek anında sipariş vermeniz de mümkün.

Bu haber toplam 1631 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT