1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. SERAMIK FANLI ISITICI KULLANMANIN FAYDALARI NELERDİR?
SERAMIK FANLI ISITICI KULLANMANIN FAYDALARI NELERDİR?

SERAMIK FANLI ISITICI KULLANMANIN FAYDALARI NELERDİR?

SERAMIK FANLI ISITICI KULLANMANIN FAYDALARI NELERDİR?

A+A-

 

 

Seramik fanlı ısıtıcının en büyük özelliği etrafında bulunan havayı ısıtır. Diğer en önemli özelliği ise güvenliktir. Kazara devrilme durumu yaşandığı zaman ısınmayı kapatan emniyet sistemi sayesinde tehlikeyi önler. Eğer makineniz aşırı ısınır ise otomatik kapanma özelliğine sahiptir.

 

DAHA BÜYÜK ALANLARIN ISITILMASINDA KULLANILIR

 

Diğer ısıtıcı türleri ile kıyaslandığı zaman daha geniş alanları bile eşit şekilde ısıtma özelliğine sahiptir. Enerji açısından oldukça verimlidir. Diğer ısıtıcı tiplerine nazaran pahalı olabilir ancak ne var ki bu maliyeti telafi edecek şekilde tasarruf sağlar. Aynı zamanda galeri boşluğu adını verdiğimiz yüksek tavanlı yerlerin ısıtılması konusunda da son derece verimli ve tercih edilen bir ısıtıcı olduğundan söz etmemiz gerekli.

 

Diğer ısıtıcılara nazaran daha Rahat hareket etme özelliği ile büyük avantaj sağlar. Daha temiz havayı tercih eden kullanıcıların bir numaralı tercihidir.

 

Daha Temiz Isı

Daha temiz havayı tercih eden alan ısıtıcıları kullanıcıları için seramik fanlı ısıtıcı, gazyağı gibi yakıtları yakan diğer ısıtıcı türlerinden çok daha üstündür. Bu sadece istenmeyen kokuyu veya bu yakıt yakan ısıtıcılarda kullanılan yakıtı ortadan kaldırmakla kalmaz, aynı zamanda bunların ürettiği dumanı da ortadan kaldırır. Bu tür laboratuvarlarda belirli oda tiplerinde kullanım için bu ısıtıcılar idealdir.

Daha fazla bilgi için Springday Isıtıcılar sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 1206 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT