1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat Alanında En İyi Taşıma Firması
Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat Alanında En İyi Taşıma Firması

Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat Alanında En İyi Taşıma Firması

A+A-

Yılların vazgeçilmez taşıma şirketi olan Çolakoğlu nakliyat, 1956 yılından bu yana sayısız taşımacılık hizmetleri gerçekleştirmiştir. Ev, Ofis taşıma ve depolama gibi ana hizmetlerini başarılı bir şekilde sunan Çolakoğlu ve ekibi bu hizmetlerini sadece İstanbul ile sınırlandırmayıp aynı zamanda Türkiye’nin tüm il ve ilçelerine yaymıştır. Firmamız ile yapılan tüm anlaşmalar başarılı bir şekilde sonuçlandığını firmamızın kurumsal web adresi olan http://www.colakoglunakliyat.com adresinden inceleyebilirsiniz. Böylece şehirlerarası evden eve nakliyat hizmeti almak için firma tercihi için çok kafa karıştırıcı bir durum olmayacaktır.

Profesyonel Ekip ve Özel Malzemeler İle Hizmetinizdeyiz.

Ekip ve ekipmanlar bu iki ana kelime siz değerli iş ortaklarımızın mallarını ve eşyalarını taşımak için çok önemlidir. Firmamız yıllardır ekip ve ekipmanlarına vermiş olduğunu önem ile günümüze kadar başarılı bir şekilde gelmiş ve tüm müşterilerin vazgeçilmez nakliyat firması haline gelmiştir. Ülkemizin en iyi nakliyat şirketleri sıralamasında ilk sayfada olan firmamız bu açıdan da önemlidir. Yılların deneyimine sahip olan şirketimiz ile her açıdan önemli adımlar atmıştır. İstanbul bölgesinin en iyi firması olan Çolakoğlu nakliyat sadece İstanbul değil İzmir bölgesinde de aynı kaliteyi sağlamaktadır. İstanbul İzmir evden eve nakliyat şirketleri şeklinde araştırmalara baktığınızda firmamız hakkında detaylı bilgi sahibi olacaksınız. İzmir bölgesinde sürekli sevkiyatlar sağlayan Çolakoğlu ve ailesi, hem parsiyel hem tam yük taşımacılığı gerçekleştirmektedir. Özellikle yaz ve ilkbahar aylarında yoğun nakliye hizmeti veren firmamız İzmir bölgesinden de merkez ofis açarak İzmir içinde şehir içi ve şehirlerarası evden eve nakliyat hizmetleri vermektedir.

Peki ÇOLAKOĞLU İle Nasıl Çalışılabilir?

Tek yapmanız gereken firmamızın kurumsal web adresinden mail yada direk olarak 444 65 02 nolu kurumsal iletişim adresinden arayabilirsiniz. Sektörde en önemli özelliği daima kalifiyeli elemanlar ile çalışan Çolakoğlu sizlerin aramaları sonucunda hemen hızlı bir şekilde ekibi size yönlendirmektedir. Yapılan tüm çalışmalarda önemli adımlara imza atan firmamız Şehirlerarası evden eve nakliyat alanında en iyi nakliyat şirketi olmuştur. Firmamız başarılı bir grafik yakalayarak tüm aylarda özel kampanyalar ile siz değerli müşterilerimizin karşısına çıkmaktadır.

Bu haber toplam 621 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT