1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. SEDAT SÖNMEZ : DEKONTAMİNASYON ÇADIRLARINDA PEK ÇOK MERKEZ İLE İŞBİRLİĞİ
SEDAT SÖNMEZ : DEKONTAMİNASYON ÇADIRLARINDA PEK ÇOK MERKEZ İLE İŞBİRLİĞİ

SEDAT SÖNMEZ : DEKONTAMİNASYON ÇADIRLARINDA PEK ÇOK MERKEZ İLE İŞBİRLİĞİ

​​​​​​​Sönmez Tent, Sönmez Group’a bağlı bir iş kolu olarak olası tehlikelere karşı oluşturulan sivil toplum hizmetlerini yaygınlaştırmaya devam ediyor.

A+A-

Sönmez Tent, Sönmez Group’a bağlı bir iş kolu olarak olası tehlikelere karşı oluşturulan sivil toplum hizmetlerini yaygınlaştırmaya devam ediyor. AFAD çadırından, yaşam ünitelerine, yangın merdivenlerine, atlama minderine kadar pek  çok ürün ve proje ile oluşabilecek olumsuz durumları yönetmek adına uzman ekip kadrosu ile birlikte elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyor. Firmanın Ceo’su ve Sönmez Group şirketlerinin sahibi Sedat Sönmez, böyle bir proje ve kuruluş ile ekip arkadaşlarının birbirinden farklı projeler gerçekleştirmesiyle gurur duyduğunu belirtirken, projelerinin her geçen gün artarak devam edeceğini vurguluyor.

Sönmez tent

Sönmez Tent, dekontaminasyon çadırı dedikleri, nükleer tehdit karşısında yaşam alanı oluşturabilen çadırların üretimi ve projeleri ile ilgileniyor. Belirtilen konuda Sakarya, Düzce, Sivas, Tekirdağ, Konya, Rize gibi birbirinden farklı şehirlerdeki AFAD merkezleri ile iş  birliği içerisinde olan firma, yaşam ünitesi oluşturabilen dekontaminasyon çadırlar ile daha fazla projeye imza atmak istiyor. Firma Ceo’su Sedat Sönmez, Sönmez Tent olarak böyle faaliyetlerin gerçekleştirilmesinden mutluluk duyduğunu ifade ederken, yalnızca belirtilen şehirlerle değil, her geçen gün birbirinden farklı AFAD uygulaması yapılan şehirlerle iş birliği halinde olduklarını, daha fazla proje ile bireylere hizmet vermek için çalışmalarını sürdürdüklerini vurguluyor. Birbirinden dayanıklı ve hızlı kurulum sağlayan çadırların üretiminin oldukça zor olduğunu, ancak olası bir tehlikeye karşı firma tarafından en iyi şekilde oluşturulmaya çalıştıklarını bildiriyor.

CENAZE ÇADIRI VE ATLAMA MİNDERİ PROJELERİ DE MEVCUT

Sönmez tent firma olarak nükleer tehditlere karşı oluşturulabilecek yaşam çadırlarının yanında cenaze çadırı ve atlama tentesi projelerini de yürütüyor. Genel olarak nükleer tehditlerin yanında arama kurtarma ve acil durumlarda müdahele hizmetlerini de gerçekleştiren firma, bu gibi durumlarda gerekli olan ürünlerin üretiminde de aktif rol oynuyor. Herhangi bir kaza ya da yangın anında bireylerin atlaması adına oluşturulan atlama minderlerinin yanı sıra çadırlarda ya da bu tarz yerleşmelerde gerekli olan cenaze çadırı projelerini de yürütüyor. Ceo’su Sedat Sönmez, belirtilen projeler ile her alanda bireylere yardımcı olmak istediklerini ifade ediyor.

 

Bu haber toplam 2397 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT