1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Scheppach BASA 1 Şerit Testere Makinesi
Scheppach BASA 1 Şerit Testere Makinesi

Scheppach BASA 1 Şerit Testere Makinesi

Scheppach Basa 1 şerit testereile birçok yaratıcı fikirlerinizi hayata geçirebilirsiniz. Kullanımı çok rahat olan bir şerit testere makinesi modelidir.

A+A-

 

 

Scheppach Basa 1 şerit testereile birçok yaratıcı fikirlerinizi hayata geçirebilirsiniz. Kullanımı çok rahat olan bir şerit testere makinesi modelidir. Scheppach basa 1 modeli çokça tercih edilen bir ürün olup, genel kullanım bakımında herkesi memnun bırakmaktadır. Özellikle üretim yapan insanlar için kullanımı oldukça verimlidir. Yüksek performans ve verim sağlaması ile kolaylık sunuyor.

Kullanım alanları bakımından zanaatkarlar, mobilya üreticileri, oyuncak yapımı gibi ince işler için bile oldukça ideal bir şerit testere makinesidir. Sağlam dökün olan demir tezgaha sahip olup, birçok malzemenin kesim ve şekillendirilmesinde kullanılmaktadır.

Scheppach Basa serisinin en çok tercih edilen ürünü basa 1 Scheppach oluyor. Demir döküm olan masasının altında bulunan 3 silindirli hassas kılavuzu ile ince işçilik mükemmel şekilde yapılabilmektedir. Aynı zamanda lastik yüzlü dengeli olan bant jantları bulunmaktadır. Üst rafı ise dişli raf ile yönlendirilmekte olup yüksekliği üzerinde ayarlamalar yapılabilmektedir. Sağlam dökme demir masası 0 °- + 45 ° arasında olmak üzere eğilebilir şekilde kullanılabilmektedir. Maksimum kesme yüksekliği ise 100 mm ölçülerindedir. Boğaz kısmının ölçüsü ise 195 mm’dir. Ayrıca testerenin bıçak kısmının sağ tarafında kullanılmak üzere olan büyüteçli bir hassas çit bulunmaktadır.

Güvenli kullanım sağlaması ile Scheppach basa 1tüm üreticilere kullanış sağlayacaktır. Fiyat ve performans açısından da üstün olan bir ürün olup, kullanımı fazlasıyla rahattır. Scheppach basa 1 şerit testere fiyatları ve modeli için Elektromarketim’i ziyaret edebilirsiniz.

Tüm ScheppachBASA 1 Şerit Testere çeşitlerini ElektroMarketim üzerinden inceleyebilirsiniz.

 

Bu haber toplam 1134 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT