1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. SASİDER’DEN EMNİYETE DESTEK ZİYARETİ
SASİDER’DEN EMNİYETE DESTEK ZİYARETİ

SASİDER’DEN EMNİYETE DESTEK ZİYARETİ

Beşiktaş’ta polisimize yapılan hain terör saldırısının ardından Sarıyer Sivaslılar Derneği Başkanı Ali Genç yönetim kurulu ile birlikte Sarıyer Emniyet Müdürü Ercan Çamırcı’ya taziye ve destek ziyaretinde bulundu.

A+A-

Cumartesi gecesi Beşiktaş'ta 37'si polis 44 kişinin şehit olduğu, 155 kişinin de yaralandığı bombalı saldırısının ardından,  SASİDER Başkanı Ali Genç ile yönetim kurulu üyeleri Reşitpaşa Mahallesi’ndeki Sarıyer Emniyet Müdürlüğü binasına giderek, Emniyet Müdürü Ercan Çamırcı’yı ziyaret etti. Taziye ve destek ziyaretinde bulunan Başkan Ali Genç, “Cumartesi gecesi Beşiktaş’ta emniyet güçlerimize karşı yapılan hain terör saldırısını kınıyoruz. Bu kalleşçe saldırıda hayatlarını kaybeden kahraman polislerimize ve vatandaşlarımıza Allah rahmet diliyoruz. Yaralı vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimizle birlikte acil şifalar diliyoruz. Birlik ve beraberliğimizi bozmaya hiçbir hainin gücü yetmeyecektir” ifadelerini kullandı. Emniyet Müdürü Çamırcı da bu ziyaretlerinden dolayı Ali Genç ve tüm SASİDER yöneticilerine teşekkür etti.

Ali Genç’e SASİDER Yönetim Kurulu Üyelerinden Dilek Bozkaya, Hilmi Kılıç, Bilal Başpınar, Turan Öztürk, Osman Karaçam da eşik etti.  

Bu haber toplam 1569 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT