1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Sarıyerli muhtarlar Başkan Genç'in konuğu oldu
Sarıyerli muhtarlar Başkan Genç'in konuğu oldu

Sarıyerli muhtarlar Başkan Genç'in konuğu oldu

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, yerel yönetimin temel taşları olarak tanımladığı Sarıyerli muhtarlarla bir araya geldi.

A+A-

Muhtarlar Günü için düzenlenen gecede konuşan Başkan Genç, birlik ve beraberlik mesajı vererek, “Muhtarlar mahallelerin cumhurbaşkanlarıdır” dedi. 

Sarıyer Belediyesi, 38 mahallede hizmet veren muhtarlar için bir yemek düzenledi. Sevgi&Barış Teknesi’nde gerçekleşen yemeğe, Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç,  CHP Sarıyer İlçe Başkanı Sevim Yalınkılıç, Belediye Başkan Yardımcısı Sevim Koç, Hüseyin Coşkun ve Serdar Sarıakçalı, meclis üyeleri ve birim müdürlerinin yanı sıra Şişli Muhtarlar Derneği ve Muhtarlar Derneği Başkanı Bülent Özen de katıldı. Muhtarlara verdiği önemi her fırsatta belirten Başkan Genç, yaptığı konuşmada “Bu devlete her alanda sahip çıkmak zorundayız. Birlikteliğimiz her alanda devam etmeli” dedi. Yemekte Sarıyerli muhtarlar Başkan Genç’e desteklerinden dolayı teşekkür plaketi takdim etti.

muh3.jpg

“SİZLER MAHALLELERİN CUMHURBAŞKANLARISINIZ”

Muhtarların yerel yönetimlerin temel taşı olduğunu her fırsatta dile getiren Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, “Yaşamda en güzel şey insanların birbiriyle barışık olmasıdır. Ama her insan ilk önce kendisiyle barışık olmalı ki çevresiyle ve mahallesiyle de barışık olsun. Muhtarlık işi gönül işidir. Dur durak bilmeden hep birlikte yoğun bir şekilde çalışıyoruz. Burada çok güzel bir ortam var bunun değerini bilelim. Bu birlikteliğin temelinde ise sevgi var, o zaman bunu kaybetmemek için çabalayalım. Bizim sizlerle olan ilişkimiz ilk günkü gibi devam ediyor. Bana göre sizler mahallelerin cumhurbaşkanlarısınız. Bir ülke için birlik beraberliğin bozulmaması çok önemli, hizmetlerimizde bir sıkıntı olmaz, Allah yeter ki sağlık versin” dedi.

Sunumunu Güven Doğruyol'un yaptığı gecede; Sarıyer Muhtarlar Derneği Başkanı Hüseyin Sarıuçak ve İstanbul Muhtarlar Derneği Başkanı Bülent Özen yaptıkları konuşmalarda muhtarlara verdiği değerden dolayı Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç'e teşekkür ederek plaket takdim ettiler. 

muh1.jpg

muh5.jpg

muh2.jpg

muh4.jpg

Bu haber toplam 4553 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT