1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Sarıyer’in kaynakları nereye akıyor
Sarıyer’in kaynakları nereye akıyor

Sarıyer’in kaynakları nereye akıyor

Kaynak sıkıntısı nedeniyle Sarıyer Belediyesi’nde işler nerdeyse durma noktasına geldi, ama Şükrü Genç memleketine yatırım yapmaya devam ediyor.

A+A-

Sarıyer, CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’na attırılan ‘Hayali Temel’ ve kaynak sıkıntısından neredeyse durma noktasına gelen belediye hizmet binasının inşaatıyla çalkalanırken, Belediye Başkanı Şükrü Genç milletvekili hayalleri kurduğu memleketine, Sarıyer Belediyesi’nin kaynaklarını aktarmaya devam ediyor.

CHP Şebinkarahisar İlçe Kongresine sponsor olan ve bölgedeki neredeyse tüm etkinliklere sponsor olan Sarıyer Belediyesi, son olarak da Suşehri ilçesine bağlı Gökçekent köyünde büyük bir park yaptırdı. Bayram tatilinde memleketine giden Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, Gökçekent köyünde yaptırdığı parkın açılış törenine de katıldı.Memleketinde milletvekilliği hesapları yapıyor
Sarıyer Belediyesi’nin Suşehri’nin Gökçekent köyünde yaptırdığı parkla ilgili gazetemize konuşan Sarıyerliler, hemşericilik yaptığı için Şükrü Genç’e tepki gösterdiler. Sarıyer Manşet’in haber merkezini arayan vatandaşlar, “Şükrü Genç, Sarıyer’in mi yoksa Şebinkarahisar’ın ya da Suşehri’nin mi belediye başkanı? Belediyede para yok denilip borçlanmaya çalışılıyor. Ama görüyoruz ki Sarıyer’in dışına siyasi yatırımlar yapılıyor. Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu. Herhalde yeniden aday olamayacağını anlayan Şükrü Genç kendi memleketinden milletvekili olmak için çaba harcıyor. Hiç merak etmesin Sarıyer halkı bunun hesabını soracaktır” diye konuştular.

Hatırlanacağı gibi geçtiğimiz günlerde Başkanı Şükrü Genç ile Başkan Yardımcısı Sevgi Atalay yine bölgeye gidip farklı yatırımlar için de söz vermişlerdi.

Bu haber toplam 778 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT