1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Sarıyer'de 'Yunus Tim'lerinden geçit yok
Sarıyer'de 'Yunus Tim'lerinden geçit yok

Sarıyer'de 'Yunus Tim'lerinden geçit yok

Sarıyer Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Yunus Timlerinin yaptığı çalışmalarda ilçe genelinde çok sayıda silah ve uyuşturucu madde ele geçirildi.

A+A-

Son 10 günde çok sayıda silah ve uyuşturucu madde yakalandı

Sarıyer Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Yunus Timlerinin 8- 23 Ekim tarihleri arasında yaptığı çalışmalar sonunda ilçe genelinde çok sayıda silah ve uyuşturucu madde ele geçirildi.

Yaptığı titiz çalışmalarla göz dolduran Sarıyer Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Yunus ekipleri son günlerde önemli çalışmalara daha imza attı. 8 ile 23 Ekim tarihleri arasında ilçe genelinde yürütülen çalışmalarda Yunuslar tarafından yapılan GBT armalarında çeşitli suçlardan aranan 6 kişi yakalandı.

5 silah ele geçirildi

Yine Yunusların çalışmalarında 8 kişide narkotik madde ve üç pompalı tüfek, iki tabanca olmak üzere 5 silah ele geçirildi.

Torbacının üzerinde çok sayıda Bonzai ve para bulundu

Takibe alınan bir torbacı üzerinde ise 117 kullanıma hazır Bonzai uyuşturucu madde ve uyuşturucu satışından elde edilen para ele geçirildi.

Trafik kuralarına uymayanlara ceza

Yunus ekipleri trafikte tehlike yaratan ve kazalara neden olacak kişilere de aman vermedi. Yapılan kontrollerde ehliyetsiz ve alkollü araç kullanan kişilere ceza kesildi. Ayrıca egzozdan dolayı gereksiz yere gürültü kirliliği yapan bazı sürücülere de ceza kesildi.

Yunus Timleri Sarıyer’in genelinde çalışmalarını daha da sıklaştırarak devam edecek.

Bu haber toplam 2765 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT