1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Sarıyer’de Kablonet Hizmetine Nasıl Abone Olunur?
Sarıyer’de Kablonet Hizmetine Nasıl Abone Olunur?

Sarıyer’de Kablonet Hizmetine Nasıl Abone Olunur?

Kablo TV; yerli ve yabancı televizyon kanallarını bir araya getirerek fiber optik ve koaksiyel kablolar ile kullanıcıların ev ve işyerlerine kadar getiren çok kanallı bir TV sistemidir.

A+A-

Yüksek ses ve görüntü kalitesi sunan Kablo TV sayesinde bireyler, ülkemizde ve dünya çapında beğenilerek izlenen birçok TV kanalını izleme fırsatı bulmaktadır. Yine Kablo TV, diğer TV sağlayıcıları ile karşılaştırıldığında pek çok avantaja sahip olduğu görülmektedir. Peki, Kablo TV’nin en önemli avantajları nelerdir? Kablo TV’ye üye olmak için neler yapılması gerekir?

Kablo TV’ye Üye Olmanın Avantajları Nelerdir?

Kablo TV, kullanıcılarına pek çok avantajı bir arada sunan bir hizmettir. Bu hizmetleri şöyle sıralayabiliriz:

  • Kablo TV aboneleri, içinde HD kalitede kanalların da yer aldığı 210’dan fazla kalanı yüksek görüntü ve ses kalitesi ile izleyebilmektedir.
  • Kullanıcılar, tek kablo üzerinden internet, sabit telefon ve televizyon gibi hizmetleri alabilmektedir.
  • Çanak anten gerektirmeyen Kablo TV, meydana gelebilecek herhangi bir olumsuz hava koşulundan da etkilenmez.
  • Bu TV platformunda sadece ulusal kanallar yer almaz. Aynı zamanda Almanya, Japonya, İngiltere, Kore ve Kazakistan gibi ülkelerin popüler kanalları da izlenebilmektedir.
  • Aboneler, kurum ya da teknik arıza nedeniyle kablo ya da yedek parça gibi malzemeler için ek ücret ödemek zorunda değildirler.

Kablo TV Üyeliği İçin Neler Yapılmalı?

Kablo TV’nin kullanıcılarına özel olarak sunduğu pek çok kampanya bulunmaktadır. Bu kampanyalar arasında Sınır Sizsiniz Kampanyası, Cay da Gel Kampanyası, Gençlere Özel Kampanya ve Gerçek Sınırsız Kampanya da yer almaktadır. Yine bahsedilen bu avantajlı kampanyalar sayesinde kullanıcılar Sarıyer’de KabloSes ve Kablonet gibi hizmetlerden de faydalanabilmektedir.

Bunların yanı sıra Sarıyer Kablonet (Uydunet) ve Kablo TV gibi hizmetlerden yararlanabilmek için öncelikli olarak bulunduğunuz mahallede gerekli altyapının bulunup bulunmadığından emin olmanız gerekmektedir. Bunun için 0850 888 0 126 müşteri hizmetlerini arayabilir, internet üzerinden sorgulama yapabilir ya da bulunduğunuz ildeki bayiye giderek bilgi alabilirsiniz. Eğer bulunduğunuz ilde gerekli altyapı mevcut ise; Kablo TV’ye abone olabilir, ekstra herhangi bir ücret ödemeden bu yararlı hizmetin avantajlı dünyasından yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Bu haber toplam 992 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT