1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Sarıyer Store'da imzalı formalar 35'er bin TL’ye gitti 
Sarıyer Store'da imzalı formalar 35'er bin TL’ye gitti 

Sarıyer Store'da imzalı formalar 35'er bin TL’ye gitti 

Bu sezon aldığı başarılı sonuçlarla şampiyonluğun en büyük favorisi konumunda bulunan Sarıyer Spor Kulübü, Sarıyer Store’u açtı.

A+A-

Çok sayıda taraftarın katıldığı açılışta renkli anlar yaşanırken, imzalı formaların satıldığı açık arttırma ise yoğun ilgi gördü.

Sarıyerli taraftarların kulübün orijinal ürünlerinin satışı için uzun yıllardır beklediği Sarıyer Store, Sarıyer Cumhuriyet Meydanı’nda açıldı. Açılışa Sarıyer Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Şükrü Genç, CHP Sarıyer İlçe Başkanı Sevim Yalınkılıç, Sarıyer Spor Kulübü Başkanı Saffet Akkoyun, yöneticiler, muhtarlar ve çok sayıda Sarıyerli katıldı. 

Saffet Akkoyun: Hem Sarıyerli hem kulübümüz kazanacak

Açılışta konuşan Sarıyer Spor Kulübü Başkanı Saffet Akkoyun, “Yıllardır içimizde ukte kalan bir konuyu hayata geçirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Taraftarlarımızdan da store ile ilgili çok ciddi talep vardı. Artık hem Sarıyerliler hem de kulübümüz kazanacak. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Hayırlı uğurlu olsun” dedi.

store-ic2.jpg

Başkan Genç: “Sarıyer bir marka her yerde mağazaları olacak”

Sarıyer Store’un hayırlı olmasını dileyen Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç ise, “Sarıyer Spor Kulübü’nün Türkiye’de çok saygın ve önemli bir kimliği var. Bundan sonra önümüze bakacağız. Galatasaray, Fenerbahçe ve Beşiktaş gibi kulüplerin ülkenin her yerinde mağazaları var. İnanıyorum ki bir gün Sarıyer’in de her yerde mağazaları olacak. Bu açılış ile büyük bir eksikliği gidermiş olduk. Bu anlamda Kulüp Başkanı Saffet Akkoyun’a teşekkür ediyorum. Sarıyer Store, tüm Sarıyerlilere hayırlı olsun” dedi.

İmzalı formalar yoğun ilgi gördü

Sarıyer Spor Kulübü yöneticisi Selçuk Kavaloğlu, Sarıyerli futbolcuların imzaladığı iki adet formayı açık arttırmaya çıkarttı. Büyük ilgi gören formalardan birisini Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç belediyedeki temizlik işçileri adına 35 bin TL’ye alırken, diğerini ise aynı rakamla İstinye Spor Kulübü aldı.

store-ic1.jpgstore-ic3.jpg

HABERE YORUM KAT