1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Sarıyer şampiyonu UFUK
Sarıyer şampiyonu UFUK

Sarıyer şampiyonu UFUK

Sarıyer Kaymakamlığının düzenlediği atletizm yarışlarında İstinye Ufuk Lisesi öğrencileri takım halinde şampiyon oldu.

A+A-

Sarıyer Kaymakamlığının düzenlediği atletizm yarışlarında Ufuk Lisesi takımı Sarıyer ilçe 1. si oldu. Sadi Gülçiçek Tesislerinde yapılan atletizm müsabakalarında İstinye Ufuk Lisesi öğrencileri Liselerarası Genç Erkekler kategorisinde takım halinde şampiyon oldu. Sarıyer çapında tüm okullardan 45 sporcunun katıldığı yarışlarda dereceye giren öğrencilere çeşitli hediyeler takdim edildi.

Ufuk Okulları Spor Kulüpleri Koordinatörü İlhan Çağıl öğrencileri tebrik ederek “Okulumuz öğrenciler için kültürel, soysal ve sportif tüm alanlarda gerekli ortam ve imkanları sunuyor. Gençlerimizde girdikleri her spor dalında ciddi derecelerle dönüyorlar. Bu durum biz eğitimcileri ziyadesiyle memnun ediyor. Bir öğretmen için öğrencisinin başarılarını görmekten daha mutlu edecek bir duygu olamaz. Ben öğrencilerimizi tekrar tebrik ediyor ve başarılarının devamını diliyorum.” dedi.

İstinye Ufuk Lisesi Atletizm Takımı İlçe 2.si Oldu
Sarıyer Belediye Başkanlığının düzenlediği okullararası 1200 metre Genç Erkekler Atletizm Müsabakalarında Özel İstinye Abdullah Çakar Ufuk Lisesi öğrencileri takım halinde ikinci oldu. Enka Spor Kulübü Atletizm pistinde yapılan yarışmalara Ufuk Okulları'ndan 4 öğrenci katıldı. Grup olarak 2. olan Ufuk'lu öğrenciler okul yönetimi tarafından tebrik ve takdirle karşılandı.

Bu haber toplam 2879 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT