1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Sarıyer Böcek İlaçlama
Sarıyer Böcek İlaçlama

Sarıyer Böcek İlaçlama

Sarıyer Böcek İlaçlama hizmeti ile istenmeyen misafirlere son verin!

A+A-

Böcek ilaçlama sektöründeki kırk yılı aşkın tecrübesini sizlerin hizmetine ve beğenisine sunan Sarıyer Böcek İlaçlama Servisi özellikle Sarıyer bölgesinde yer alan  Baltalimanı , Bahçeköy , Emirgan , Tarabya , İstinye , Darüşşafaka , Ferahevler , Zekeriyaköy gibi semt ve mahalelerde özellikle yaz aylarında villa ilaçlama , 
ev ilaçlama , apartman ilaçlama , bina ilaçlama gibi altından ancak profesyonel böcek ilaçlama şirketlerinin kalkabileceği zorluktaki işleri üstelenir.

Böcek ilaçlama firmaları için özel olarak üretilmiş konsantre ilaçları kullanan uzman personel kısa sürede kalıcı ilaçlama yapar ve her  türlü böcek ve haşere tehdidini kısa sürede ortadan kaldırır. Böcek ve haşerelerin en belirgin özelliği tedbir alınmadığı takdirde büyük bir süratle çoğalmalarıdır. Bu yüzden böcek görüldüğü ilk anda harekete geçlirse böcek ve haşere problemi çok daha kolay ve çabuk çözülür.

Sarıyer civarında Fare ilaçlama konusunda harika işler çıkaran firmamızın ilk tercihi fareler için üretilmiş olan mum bloklarla dolu olan fare istayonu kullanmak olmaktadır. Fare istasyonu kullanılan mekanlarda fareler yedi gün içinde sıfırlanır. Fare istasyonları tam iki sene boyunca etkisini devam ettirir.

Sarıyer ilçesinde bulunan evlerimizin mutfaklarında görülen kalorifer böcekleri için ve banyolarda görmek istemeyeceğimiz hamam böcekleri ve loş mekanları kendilerine mesken edinen kara böcekler için özellikle pratik ve sağlıklı bir çözüm olan  jel ilaçlama yöntemini uyguluyoruz.

Sarıyer ilçesindeki mahalelerde bulunan vilların bahçelerinde istenmeyen misafirler olan pirelerin kokusuz sıvı ilaçlama ile üstesinden geliyoruz. Halk sağlığı alanında kullanılmak üzere üretilmiş olan pire ilaçlarını kullandığımız için firmamıza gönül rahatlığı ile pire ilaçlama yaptırabilirsiniz.

Detaylı bilgi için; http://www.sariyerbocekilaclama.com/

Bu haber toplam 1258 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT