1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Sarıyer Belediyesi’nde kavga!
Sarıyer Belediyesi’nde kavga!

Sarıyer Belediyesi’nde kavga!

Sarıyer Belediyesi’nde iki müdür yardımcısı arasında kavga çıktı. Yumrukların konuştuğu kavgada iki müdür yardımcısını personel ve dışarıdan gelen vatandaşlar ayırdı.

A+A-

Yine Sarıyer Belediyesi, yine olay! Sarıyer Belediyesi’nin Park ve Bahçeler Müdürlüğü’nde iki müdür yardımcısı yumruk yumruğa kavga ederek birbirine girdi. Şiddetin giderek arttığı kavgayı belediye personeli ve vatandaşlar araya girerek önlemeye çalıştı. Haber merkezimize gelen bilgilere göre olay şöyle gelişti: B.Ş ile S.H isimli iki müdür yardımcısı arasında yetki kargaşası yaşandı. Görev değişiklikleri nedeniyle iki müdür yardımcısı arasında küfürleşmeler başladı. Ardından sinirlerine hakim olamayan biri bayan diğeri erkek olan bu ikili arasında kavga çıktı. Yumrukların konuştuğu belirtilen kavgayı personel ve oraya gelen vatandaşlar zar zor ayırdı. İki kişide de yumruk ve tırmalamalardan dolayı çiziklerin olduğu belirtiliyor.

Belediyede huzur kalmadı!
Sarıyer Manşet Gazetesini arayan belediye çalışanları: “Burada yumruk yumruğa kavga edildi. Böyle bir rezalet görmedik çok korktuk. Dışarıdan insanlar gelerek müdahale etti. Belediyede hiç huzurumuz kalmadı. Huzursuz bir ortamda çalışıyoruz. Başka kimse yazmıyor. İyi ki Sarıyer Manşet ve sizin gibi gerçek gazeteciler var. Yazın ki, buradaki huzursuzluğu herkes duysun. Nasıl şartlarda çalıştığımızı insanlar öğrensin” diye konuştular.

Bu skandal olayın Belediye Başkanı Şükrü Genç’e iletildiği ve Genç’in bu olaya çok sinirlendiği belirtiliyor.

Bu kavganın nedenlerini ve belediye içindeki diğer çekişmeleri detaylarıyla aktarmaya devam edeceğiz.

Bu haber toplam 1052 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT