1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. SAODER'den Murat Hazinedar'a ziyaret
SAODER'den Murat Hazinedar'a ziyaret

SAODER'den Murat Hazinedar'a ziyaret

Sarıyer Ordulular Derneği Başkanı Ali Yaman ve yönetim kurulu üyeleri aynı zamanda hemşerileri olan Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar’ı ziyaret etti. 

A+A-

SAODER Sarıyer Ordulular Derneği Başkanı Ali Yaman, dernek yöneticileri başta olmak üzere yaklaşık 40 kişilik bir grupla Ordulu hemşerileri Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar’ı ziyaret etti.  Sabahın erken saatlerinde hemşerilerini makamında kabul eden Hazinedar, memnuniyetini dile getirerek hemşerilerine teşekkür etti.

Beşiktaş’ta bu yıl yılbaşı etkinlikleri yapılmayacak

Sohbet sırasında Beşiktaş Vodafone Arena Stadı'nın yakınlarındaki hain terör saldırısını anlatan Hazinedar, birlik ve beraberlik içinde kardeşçe yaşamamıza hiç bir kuvvetin engel olamayacağını söyledi. Her yıl yapılan yılbaşı etkinliğinin bu sene eğlence ve kutlama olmayacağını belirten Hazinedar, özellikle Ordulu ve diğer hemşerilerimizle beraber Beşiktaş şehitler anıtında şehitlerimize dua ettikten sonra hep beraber Ortaköy’e geçip buradan tüm vatandaşlarımız ile daha güzel bir dünya için dilek binlerce dilek feneri gökyüzü semalarına salacaklarını söyledi.

saoder3.jpg

Çocuklara çok önem verdiği için Dernek Başkanı Ali Yaman'ın çocukları Azranur Yaman ve Mehmet Ali Yaman'ı makamına oturtarak geleceğimize sizler sahip çıkacaksınız. Kendinizi en iyi şekilde geliştirmelisiniz diye öğüt verdi. SAODER Başkanı Ali Yaman da Beşiktaş'ta yaşanan hain terör saldırısını lanetleyerek hiç bir gücün bizim birliğimizi dirliğimizi bozamayacağını dile getirdi. Karşılıklı sohbet havasında geçen toplantı toplu fotoğraf çekimiyle son buldu.

saoder2.jpg

Bu haber toplam 4364 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT