1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. SANDALYENİN MODASI
SANDALYENİN MODASI

SANDALYENİN MODASI

A+A-

Modaya uymak…Moda yaratmak… Şüphesiz bu kavramlar günümüzün en popüler konularıdır. Bir moda rüzgarı almış gidiyor resmen gidiyor. Bu modanın giyimimizi etkilediği kadar artık evlerimizi de etkilemeye başladığını görmekteyiz.

Artık en modası bir başka deyişle dekorasyonu da çok önemli. Ev dekorasyonunda fark yaratmak isteyenlerin çoğu şüphesiz bunu sandalyeler ile sağlıyor. Klasik oturma odası, yatak odası v.b takımların yanında evinizin sandalyelerin çok daha dikkat çekici olabiliyor ve formu itibariyle pek çok farklı tasarımı yapılabilen bir nesne olduğu için evinize sandalyeler ile çok farklı bir hava katabilirsiniz.

sandalye2.jpg

    Evinizde genelde ilk dikkati çeken sandalye grubu yemek masasının sandalyeleridir. Yemek yemenin bizim için keyifli ve önemli bir işi olduğunu düşünürsek, yemek yerken rahatımızın ve keyfimizin yerinde olması gerekir. Sandalyeleriniz yemek masasında yapacağınız sohbeti bölmemeli.

   Evimizde yemek masası haricinde daha çeşitli yerlerde daha sandalye kullanabiliriz. Pek çok farklı tasarımı olduğu için rahatlıkla kendi zevkimize göre bir ahşap sandalye bulabilir ve kendi modamızı sergilemiş oluruz. Yalnız bu moda takıntısı aşırıya kaçmamalı tabi ki. Sırf görünüşünden dolayı rahat olmayan bir sandalyeyi almak pekte akıllıca olmaz.

sandalye3.jpg

Bu haber toplam 917 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT