1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Samsun Değerli Kuyumculuk
Samsun Değerli Kuyumculuk

Samsun Değerli Kuyumculuk

1985'ten bu yana hizmet vermekte olan Değerli Kuyumculuk e-ticaret sitesini hizmete açtı.

A+A-

Firma her daim kaliteli işçilik ve kaliteli hizmet ışığında hareket etmektedir. Sağlanacak müşteri memnuniyeti tüm kıstasların üstünde yer almaktadır. Kaliteli hizmetin doğru kişilerle yapılacağı düşüncesindedir. Uzman kadrosu ile temiz ve titiz bir işçilik ve hizmet sunulmaktadır. Müşteri ile doğrudan iletişim halinde olan firma tüm ihtiyaçlara karşı doğru cevap sağlamaktadır. Bu sayede sağlanan memnuniyet yeni portföy kazanımları olarak dönmektedir. Değerli Kuyumculuk Samsun kuyumculuk olarak müşterilerinin hizmetindedir.

1960 yılında faaliyete başlayan bir firma olarak karşınıza çıkmaktadır. Tüm çalışmalarda bu güne kadar edindiği tecrübesini işlemektedir. Müşteri odaklı ve güler yüzlü hizmeti ile Samsun kuyumcu olarak fark yaratmaktadır. Rakiplerine karşı olan rekabet içerisinde her zaman bir adım öndedir. Sektörde kazandığı konumu sürdürmek adına üstün çalışma anlayışı devam etmektedir. Firma tüm ürün ve hizmetlerine web sitesi aracılığı ile sergilemektedir. Bu kanal üzerinde her türlü bilgiyi almak mümkündür.

Marka haline gelen firma whatsapp hattı ve instagram uygulamaları üzerinden de hizmet vermektedir. Firma amacı tüm müşterileri üzerinde güven duygusu sağlamaktadır. Bu sayede gerçek kalite gözü kapalı olarak sağlanacaktır. Firma uzun yıllar boyu kazandığı tecrübesini teknoloji ile en iyi şekilde harmanlayarak sunmaktadır. Her bütçeye ve zevke uygun üretimler Değerli Kuyumculuk tarafından müşteri beğenisine sunulmaktadır. Geniş ürün yelpazesi ile seçimi zor ürünler ortaya çıkarmaktadır.

Hizmet Çeşitleri

 Kolyeler: Zincir kolye, baget kolye, minimal kolye, renkli taşlı kolye olarak yer almaktadır.

 Bileklikler: Hasır bileklikler ve minimal bileklikler olarak yer almaktadır.

 Bilezikler: Dorika bilezikler, yaşlı bilezikler ve taşsız bilezikler olarak yer almaktadır.

 Yüzükler: Tek taş yüzükler, minimal yüzükler, renkli taşlı yüzükler ve siyah taşlı yüzükler olarak yer almaktadır.

 Küpeler: Halka küpeler ve J küpeler olarak yer almaktadır.

 Setler: Düğün setleri, midi setler ve mini setler olarak yer almaktadır.

Firma Hizmet Avantajları

Sağlanan ürün çeşitliliği ile özel günler için en özel tasarımlara ulaşabilirsiniz. Kaliteli işçilik ve sağlam ürün sahibi olursunuz. Şıklık yarışında her zaman ön sırada yer almanız sağlanır. Kıyafetlerinize uygun ürünleri kombin olarak seçmeniz mümkündür. https://www.degerlikuyumculuk.com/

Bu haber toplam 5404 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT