1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Saç kesim modellerini seç
Saç kesim modellerini seç

Saç kesim modellerini seç

A+A-

Kışa girerken fark yaratacak bir saç kesimi mi arıyorsun? Sana en uygun saç kesimini keşfetmeye hazır mısın?

Yeni bir sezona girerken, stilimizde de değişiklik arayışına giriyoruz. Konu saç kesmeye geldiğinde ise onlarca saç kesim modelleri arasında seçim yapmak gitgide zorlaşıyor! İmdadına yetiştim ve en çok tercih edilen saç kesimleri arasından dördünü seçerek minik bir rehber hazırladım. Saçlarını kestirmeden önce bu kesim modellerini gözden geçirmeye ne dersin?

Katlı kesim

Katlı saç modelleri, ince telli, uzun-orta boy saçlar için ideal. Böylece saçların çok daha hacimli görünecek. Katlı saç kesimlerini şekillendirmek için iri dalgalar harika bir tercih olacaktır! Saç maşası, bukle şekillendirici bir köpük ve kalın dişli bir saç fırçasıyla katlı saçlarını kolayca şekillendirebilirsin.

Küt – düz saç kesimi

Düz saç kesimi, özellikle kalın telli, orta kısa boy saçlar için ideal, üstelik son zamanlarda da çok trendy! Hem dalgalı, hem de düz kullanabileceğin küt saç modeli ile sezonun en tarz kızı olacaksın. Küt kesim saçlarının parlaklığını koruması için saç bakım yağını çantandan ayırma!

V saç kesimi

V saç kesimi, adından da anlaşılabileceği gibi saç uçlarının arkada V görünümünü verecek şekilde kesilmesiyle elde ediliyor. V saç kesimi yapıldığında saçlara ekstra kat attırmamak en iyisi. Böylece model daha da kendini gösterecektir.

Yuvarlak saç kesimi

Saç kesimleri arasında en çok tercih edilenlerden olan yuvarlak saç kesimi, katlarla kombinlendiğinde sonuçlar çok havalı oluyor!

Sen seçimini hangi saç kesiminden yana yapacaksın? Kış aylarını saç stilinle ısıtmaya hazır mısın?

Bu haber toplam 1013 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT