1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Saç Boyası
Saç Boyası

Saç Boyası

Saç boyamak hem kadının hem de erkeklerin ilgi odağıdır. Özellikle kadınlar sürekli saç rengini değiştirmeyi çok severler. Değişiklik yaratmak kadınların ruhunda var.

A+A-

 

Saç boyamak hem kadının hem de erkeklerin ilgi odağıdır. Özellikle kadınlar sürekli saç rengini değiştirmeyi çok severler. Değişiklik yaratmak kadınların ruhunda var. Kadınların çoğu renklerin hemen hemen hepsini kendisinde denemiştir. Bazen de saçlarda çıkan beyazları kapatmak için kullanılır. Çok güzel kapatıcıdırlar. Uzun ömürlü olan kolay kolay akmayan saç boyası seçilmesi daha doğru olur.

Saç Boyası Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Saç boyasını seçerken ten rengini ve yüz tipini dikkate alarak alışveriş yapılması daha doğru olur. Açık renk saç boyası istiyorsanız ve saçlarınız koyu siyah ise birden açık renk boya almayın. Çünkü istediğiniz renk çıkamaz, ikisinin ortası değişik bir renk ortaya çıkar. Sarı saç isteniyorsa kahve tonlarına kullanarak saç rengini açmak gerekir. Daha sonrasında açık renkler kullanılabilir. Saçın uzunluğu ve kısalığına göre saç boyası alınması gerekir. Boyalı saçların şampuanlarını da boyalı saçlar için olması ve saç bakım ürünleri olmasına dikkat edin.

Saç Boyası Çeşitleri

Tercihe göre saç renkleri bulunur. Açık sarı, platin sarısı, şampanya sarısı, bakır sarısı, kızıl sarı, küllü sarı gibi her tonları bulunur. Kızıl, kestane kahverengi, siyah rengin de ara renkleri bulunur. Fiyatları ise oldukça uygundur. Daha fazla saç boyası incelemek istiyorsanız https://www.recete.com/ adresinden ulaşabilirsiniz. 

 

Bu haber toplam 1272 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT