1. HABERLER

  2. POLİTİKA

  3. Saadet Partisi adayı Selim Başpınar: Bu iktidar artık bitmiştir 
Saadet Partisi adayı Selim Başpınar: Bu iktidar artık bitmiştir 

Saadet Partisi adayı Selim Başpınar: Bu iktidar artık bitmiştir 

Saadet Partisi İstanbul 2. Bölge Milletvekili Adayı Selim Başpınar, Sarıyer Manşet'i ziyaret ederek açıklamalarda bulundu.

A+A-

Saadet Partisi İstanbul 2. Bölge Milletvekili Adayı Selim Başpınar, Sarıyer İlçe Başkanı İsmail Demir ile birlikte Sarıyer Manşet Gazetesi’ni ziyaret ederek açıklamalarda bulundu. Başpınar, “Bu iktidarın artık kenara çekilme zamanı gelmiştir. Bunlar artık bitmiştir” dedi.

Türkiye’nin 24 Haziran’da çok önemli ve telafisi olmayan bir seçime gittiğini belirten Milletvekili Adayı Selim Başpınar, “Bu seçimde yapılacak bir hata çocuklarımızın geleceği, ülkemizin geleceği için çok zor şartların oluşması demek. Ülkemizin refahı için artık iktidarın değişimi şart. Sahada yaptığımız çalışmalarda bu değişimi görüyoruz. Halkımız bu kritik sürecin farkında. Toplumda bir kutuplaşma ve huzursuzluk var. Biz Saadet Partisi olarak herkesi ailemizin bir parçası olarak görüyoruz. Hangi siyasi görüşten olursa olsun herkes için huzur istiyoruz” dedi.

saadet-ic1.jpg

“Bu iktidar artık bitmiştir”

İktidarın zaten kendisi de metal yorgunu olduğunu itiraf ettiğini belirten Başpınar, “Metal yorgunluğu bir metalin tüm işlevini kaybetmesi demektir. Bu iktidar da işlevini kaybetti ve artık hiçbir işe yaramıyor. Artık kenara çekilme zamanı gelmiştir. Bunlar artık bitmiştir” diye konuştu.

İsmail Demir: Yaşanabilir bir Türkiye istiyoruz

Sarıyer İlçe Başkanı İsmail Demir ise,  Saadet Partisi’nin Türkiye’nin yaşanabilir hale gelmesi için mücadele verdiğini belirterek, “16 yıldır bu iktidar ülkemizi yaşanmaz hale getirdi. Kendileri de zaten, “Obama bizi aldattı, FETÖ bizi kandırdı” diyorlar. Bunlar bu ülkenin hükümeti değiller ihanet içerisindeler. Avrupa Birliği bizi almaz, orası Hıristiyan Birliği dediğimizde inanmıyorlardı. Şimdi ne oldu AB bizi aldı mı?  Osmanlı Devleti’nin son dönemi gibi, düşünün onlarda aldıkları borç parayla Dolmabahçe Sarayı’nı yaptırıyorlardı. Bunlarda aldıkları borç parayla Saraylar yaptırıyorlar. Milletimizin bunu görmesi lazım. Bu seçim bir beka meselesidir. Millet İttifakı olarak çok iyi çalışıp hem Cumhurbaşkanlığı’nı hem de mecliste çoğunluğu almamız lazım” dedi.

Selim Başpınar kimdir?

Sarıyer Saadet Partisi İlçe Başkan Yardımcısı, 1978 yılında Sivas Suşehri’nde doğdu. Doğma büyüme Sarıyerli olan Başpınar, Kireçburnu Mahallesi’nde ikamet ediyor. İstanbul Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği Bölümü mezunu ve yaklaşık 20 senedir inşaat şirketlerinde yöneticilik yapıyor. Sarıyer Sivaslılar Derneği (SASİDER) yönetim kurulu üyesi. Sarıyer Yeşilay Vakfı’nın da kurucu yönetim kurulu üyesi.

Bu haber toplam 3465 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT

1 Yorum