1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Rüşvet iddiaları canlı yayında
Rüşvet iddiaları canlı yayında

Rüşvet iddiaları canlı yayında

Usta gazeteciler ve milletvekilleri canlı yayında Sarıyer Manşet Gazetesi’nin habercilik başarısını konuştu. VİDEO HABER

A+A-

Sarıyer Manşet Gazetesi gündem yaratmaya devam ediyor. Yaptığı birçok özel haberiyle ulusal basında büyük yankı uyandıran Sarıyer Manşet yine farkını ortaya koydu. Özel haberimiz Beyaz TV'de canlı yayında tartışıldı.

Bahçeköy’de Sarıyer Belediyesi adına trilyonlarca lira toplayan Mahmut Yalçın’la yaptığımız röportaj yine ulusal basının gündemine oturdu. Özel röportajımız Beyaz TV’de Cuma günü saat 23.00’da canlı olarak yayınlanan ve Latif Şimşek’in sunduğu ‘Dinamit’ programında enine boyuna tartışıldı. Programda Sarıyer Manşet’in habercilik başarısı da tebrik edildi.

Çetin Soysal canlı yayına bağlandı
Taraf Gazetesi'nin Yazarı Rasim Ozan Kütahyalı, AK Parti Gaziantep Milletvekili Adayı Şamil Tayar ve eski milletvekili Sebgetüllah Seydaoğlu’nun katıldığı programda CHP Milletvekili Çetin Soysal da telefonla canlı yayına katıldı. Sarıyer Manşet ‘in ortaya çıkarttığı rüşvet olayı ile ilgili Çetin Soysal’a çarpıcı sorular soruldu.

İşte olay yaratan o tartışma - TIKLAYIN

Bu haber toplam 648 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT