1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. RUMELİKAVAĞI’NIN YENİ GÖZDESİ!
RUMELİKAVAĞI’NIN YENİ GÖZDESİ!

RUMELİKAVAĞI’NIN YENİ GÖZDESİ!

Bu balık keyfi kaçmaz!

A+A-

İstanbulluların, balık yemek için akın ettiği Rumelikavağı’nda yeni açılan “Kavak Kılçıklı Balık Retaurant” İstanbul Boğazı’nın muhteşem manzarası balık keyfi sunuyor.

1ic2.jpg

Kavak Kılçıklı Balık Restaurant; Sarıyer Rumelikavağı'nda açtığı yeni mekanı, balık severlerin tutkunu olduğu taze balık çeşitlerini, birbirinden leziz mezeleri yılların deneyimiyle, İstanbul Boğazı manzarası eşliğinde müşterilerine sunuyor.
 
Profesyonel bir ekiple işe koyulan Kavak Kılçıklı Balık işletmecileri yıllardır bu sektörde hizmet vermiş insanlardan bir ekip kurdu. Bu balık restoranının en büyük özelliklerinden biri de ailenin profesyonel anlamda balıkçı olması... Mevsimine göre lüfer, palamut, torik, kalkan, mezgit, çipura, istavrit, hamsi, çinekop gibi her çeşit balığı günlük ve taze olarak bulabilirsiniz. Kavak Kılçıklı Balık ; kendine has mısır ekmeği , kalkan tandırı ve dondurmalı sıcak irmik helvası ile şimdiden vazgeçilmezler arasında yerini aldı.
 
1ic3-001.jpg
 
Doyasıya balık keyfinin yanında, sevdiklerinizle sohbet dolu, unutulmayacak bir gün yaşayın. Bu balık keyfi kaçmaz, bizden söylemesi!
 
1ic1.jpg
 
İletişim Bilgileri
Tel : 0212 242 35 17
Adres: Rumeli Kavağı Mah. İskele Cad. No:31 Sarıyer 
www.kavakkilciklibalik.com
 

HABERE YORUM KAT